Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaza Yaptim Acil Cevaplarsaniz Sevinirim

Önerilen Mesajlar

@Bekir B.,

haklısın sonuna kadar, onlarda başa bela..ama üstadım konyada ana arteller 3 şerit ben de ağırlık orta şerit (sağdan gitsem minübüs, otobüs var) yada 70 hız sınırı olan kameralı yollardan 73 hız sabitleyerek en soldan gidiyorum.. şükür ben kimseye bulaşmadım ama gelip bize motorla vurdular hatırlarsanız..

1 ay olmadı önümde zincirleme kaza oldu, takip mesafesini koruduğumdan çarpmadım ama ara ara fren yaparak son arabanın dibine kadar girdim ki, sert panik fren yapsam arkamdaki bana vuracaktı eminim..

dikkatli olmak şart.. 1sn bile sağa sola bakmamak lazım özellikle ş.içinde..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bayanı erkeği acemisi ustası yok. Benim direksiyon hocam birşey demişti. Şerit çizğini her değiştirdiğinde o çizginin dışında birilerinin en sevdiği insanı öldürmek üzere olabilirsin. Yıllarca Adapazarin'da araç kullandım. Oradan beteri yoktu. En son İzmir'den Trafik müdürümü ne gelmiş. Hepsine araba kullanmayı ve saygılı dikkatli olmayı öğretmiş.

volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bayanı erkeği acemisi ustası yok. Benim direksiyon hocam birşey demişti. Şerit çizğini her değiştirdiğinde o çizginin dışında birilerinin en sevdiği insanı öldürmek üzere olabilirsin. Yıllarca Adapazarin'da araç kullandım. Oradan beteri yoktu. En son İzmir'den Trafik müdürümü ne gelmiş. Hepsine araba kullanmayı ve saygılı dikkatli olmayı öğretmiş.

Bence kesinlikle kadın-erkek , acemi-tecrübeli ayrımı var,olmalı. çok bariz şekilde trafikte hal ve hareketlerinden kimin ne olduğu anlaşılabiliyor he bu demek değil en tecrübeli erkek veya kadın hata yapmaz elbet yapar lakin bu durum "nedense" kadınlarda özellikle acemi olanlarında fazlasıyla var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence kesinlikle kadın-erkek , acemi-tecrübeli ayrımı var,olmalı. çok bariz şekilde trafikte hal ve hareketlerinden kimin ne olduğu anlaşılabiliyor he bu demek değil en tecrübeli erkek veya kadın hata yapmaz elbet yapar lakin bu durum "nedense" kadınlarda özellikle acemi olanlarında fazlasıyla var

Cep telefonu kullananlar kadar sinir olduğum bir gurup yok. Konuşmayı geçtim mesaj atanlar çıktı başımıza.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.