Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Plaka Kaybı

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar arkadaslar...

Az once havaalanina giderken Pursaklar'i gectikten sonra refujden yola atlayan bir kopege arabanin sag on tarafiyla carptim. Ancak trafik yogun ve akici oldugundan duramadim.

Havaalaninin otoparkina geldiginde on plakamin olmadigini farkettim. Kopege uzulmemin yanina bir de bu cikti.

Muayene pulu filan da vardi...

Ne yapmam lazim simdi? Hafta sonu da Antepteyim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muayene sonrasi bisi yapistirmislardi o noolacak acaba?

Ruhsattaki zımbırtı olduğu sürece ceza yazma hakları yok diye biliyorum. Eskiden hiç kullanılmıyordu bile o.

Ki sanmıyorum ki normal bir insan bile farkedemezken polisimiz dış görünüşünden model yılını tespit edip onun eksikliğini farketsin.

Çıkan bir şeyse veriyim benimkini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi bunun yaninda tampondaki orta izgaranin iki yanindan inen direklerden sagdaki orta yerinden kirilmis carpmanin etkisiyle.. Bir de cekme yeri midir nedir oranin kapagi gitmis...

Ama bunlar gozumde degil..

Kopege uzuldum en cok.

Abi çok geçmiş olsun... Okula gidip gelirken o yolu sürekli kullanıyorum. Hayrına bi vatandaş kenara koymuştur belki.. bakarım mutlaka :(

O yogun trafikte kimse alamaz ki onu.. Sanmiyorum yani.. En sol seriteydim.. Yine de sagol Burakcigim..

Bu yazidaki tescil dosyasi denen sey nedir acep? Bizde olan birsey degil sanirim.. Trafikte olan birsey olsa gerek...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi bunun yaninda tampondaki orta izgaranin iki yanindan inen direklerden sagdaki orta yerinden kirilmis carpmanin etkisiyle.. Bir de cekme yeri midir nedir oranin kapagi gitmis...

Ama bunlar gozumde degil..

Kopege uzuldum en cok.

O yogun trafikte kimse alamaz ki onu.. Sanmiyorum yani.. En sol seriteydim.. Yine de sagol Burakcigim..

Bu yazidaki tescil dosyasi denen sey nedir acep? Bizde olan birsey degil sanirim.. Trafikte olan birsey olsa gerek...

Tescil dosyası dediği şey sigortacılarda aracılık yapan esnaflarda oluyor abi hani ilk plaka ruhsat çıkartırken doldurup imzaladığımız form. Sigorta acentesiyle aran iyiyse yardımcı olurlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tescil dosyası dediği şey sigortacılarda aracılık yapan esnaflarda oluyor abi hani ilk plaka ruhsat çıkartırken doldurup imzaladığımız form. Sigorta acentesiyle aran iyiyse yardımcı olurlar.

Sigortacim arabayi aldigim bayide.. Hallederiz sanirim yaw..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.