Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Sağ Ayna Kırıldı, Kaskodan Mı Yaptırmalıyım?

Celal Maraşlıoğlu

Soru

geri geri çıkarken arabanın sağ aynasını kapının rüzgardan kapanması sonucu kapıya taktım allahtan ki kapıya değmedi sizce kaskoyu deldirip mi yaptırayım yoksa cepten mi karşılayayım bilemedim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar servise yaptırırsam hasar kaydı geçer mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

kaskodan yapılırsa hasar kaydı geçer serviste yada dışarda yapılması önemli değil.

Yalnız ayna biraz pahalı, Mertcan kırmıştı fiyatını paylaşmış olabilir.

Ben olsam parçayı dışardan temin edip, değiştirtirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hasar kaydı tabiki geçer servistede yaptırsanız başka yerdede yaptırsanız eğer cepten yaptırırsanız o zman geçmez..seneye kasko indirimizi çok fazla etkilemeyecekse hasar kaskodan yaptırılabilir...bazı kaskoların 1 hasar korumusa veya kasko miktarının belli bir oranı kadar oluşan hasarların yapımında indirimi bozulmuyor..sizde kendi kasko durumunuza göre kaskodan yaptırabilirsiniz yada çıkma parça bulup hiç kaskoyu kullanmadan ucuza yaptırabilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

motor kısmında sıkıntı yok sadece dış kısım aynanın olduğu yer kırıldı motor hala açılıp kapanıyor hatta lambalar bile üzerinde duruyor çıkma mı bulsam diyorum aslında teşekkür ederim ozan bey verdiğiniz bilgi için

ilk arabam olduğu için 1400 liraydı yüzde 30 indirim olacak seneye ayna parasına denk gelir sanırım kaskoyu deldirmemek mantıklı gibi sonuçta bunun ceremesini bi kaç yıl çekecez öyle olursa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

15.11.2013'teki fiyatları yazarsam:

BM51 17K746 AA57VT N Kapak ayna yuvası: 234,84

BM51 13B384 AA N Sinyal, ayna üzeri sağ: 108,37

BM51 17682 PF N ayna dış dikiz: 335,29

B571 17K740 GA N cam komple, dışdikiz aynası: 184,89

100 tl genel elektrik işlemleri almışlar. Bunlar kdv'siz fiyatlar sanırsam.

Aynanın durumu:

2De3zkv.png

Yanlış hatırlamıyorsam kasko 500-600 tl civarında artmıştı da benim yaş da genç olduğu için o kadar etki etmişti sizde daha az olur diye tahmin ediyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geri geri çıkarken arabanın sağ aynasını kapının rüzgardan kapanması sonucu kapıya taktım allahtan ki kapıya değmedi sizce kaskoyu deldirip mi yaptırayım yoksa cepten mi karşılayayım bilemedim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar servise yaptırırsam hasar kaydı geçer mi?

Oncelikle gecmis olsun aracin sase numarasini verirseniz yardimci olabilirim .

Orjinalde arkadaslarinda dedigi gibi 4 parca olarak geliyor.

Esdegerde ise komple olarak geliyor .

Tercih sizin .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.