Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

lambayı sokete takıp sonramı fara taktın. Yoksa ampülü yuvasına oturtup sonra soketimi taktın. Doğrusu ampül yuvaya sonra soket takılacak

İlk önce ampülü far yuvasına oturtup soketi sonra takmaya çalıştım olmadı. Sonra da önce ampülü sokete oturtup sonra  far yuvasına oturttum.

Abi naptin takarken sökerken filan çokmu zorladin?

Vallahi hiç zorlamadım, tık diye oturdu zaten. Yalnız soketin kenarında bir tana kahverengi kablo vardı ucu boşta, o normal mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk önce ampülü far yuvasına oturtup soketi sonra takmaya çalıştım olmadı. Sonra da önce ampülü sokete oturtup sonra far yuvasına oturttum.

Vallahi hiç zorlamadım, tık diye oturdu zaten. Yalnız soketin kenarında bir tana kahverengi kablo vardı ucu boşta, o normal mi?

Abicim yuvaya gayet rahat oturması lazım bence sök tekrardan tak. Tuvaya oturmamış sıkışmış olabilir lamba. Yükseklik ayar mekanizmasını bozaraan daha kötü olur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle bir şey olacağını tahmin ettiğim için 10 kere izledim ama ne oldu anlamadım. Şimdi bir daha izledim, aynısını yapmış adam. Yalnız sokette farklılık var, orada problem olmuş olabilir. Yarın arabayı kapıp gelim olmazsa. 

Yapamayacaksan oğlanı gönderim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gönder gönder. Yeğenime bir kebap ısmarlayim.

Neyse gelelim benim taktığım kısa ve uzun far ampüllerinin performansına.Uzunlardan gayet memnunum yaktığımda aydınlatmasıda karşıdan uzunla gelenin dikkatini çekmeside gayet başarılı.Kısalara gelince sokak lambalarının ışığında far açıkmı değilmi çok zor anlaşılıyor.Aydınlatması sokak aralarında sarı kadar değil.Fakat karanlık ortamlarda güzel aydınlatıyor fakat sarı kadar aydınlatma beklememeli.Genel olarak benim için yeterli görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce elektrikçiye gittim, durumu anlattım, far yükseklik ayarı da çalışmıyor dedim. Baktı anormal bir şey yok ama evet ayar çalışmıyor dedi. Sağ farı söktü ampülle soketi çıkarıp geri taktı, ayar çalışmaya başladı. Elin değmişken bir de ayar yap dedim, cihazla ayarlarına baktı normal dedi. Akşam olsun bir daha deneyim bakalım. Düzelmemişse ampül de bir şey var demektir. Olmadı eskileri takarım artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce elektrikçiye gittim, durumu anlattım, far yükseklik ayarı da çalışmıyor dedim. Baktı anormal bir şey yok ama evet ayar çalışmıyor dedi. Sağ farı söktü ampülle soketi çıkarıp geri taktı, ayar çalışmaya başladı. Elin değmişken bir de ayar yap dedim, cihazla ayarlarına baktı normal dedi. Akşam olsun bir daha deneyim bakalım. Düzelmemişse ampül de bir şey var demektir. Olmadı eskileri takarım artık...

sen takma adama götür taksın elinde kalır bu sefer :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

-_-  -_-  -_-

Kardeşime bir xenon far ve kit göndereyim bitsin derdi demiyor da...

Serdar sen kaç para vermiştim ampüle.

http://www.hepsiburada.com/liste/osram-h7-tip-ampul-seti-coolblue-intense/productDetails.aspx?productId=otm90c64210cb&categoryId=20024642

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.