Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şuan Focus 3 Trend X Alınır Mı, Beklemelimiyim?

Onur Ballı

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaslar ben focus 3 almayı düşünüyorum focustan önce astra j,i30 cok arastırdım astranın agırlıgı ve servis şikayetleri yüzünden eledim,i30 cok güzel araç eski arabamda hyundaidi ve hiç şikayetim yoktu ama yakın çevrem 50 bine ikinci el hyundai i30 alıcagına sıfır focus al donanımına bakma ford her anlamda daha saglamdır diyerekten aklıma girdiler :) bende artık en son focusta karar kıldım.1.6 benzinli manuel hb trend x için ankarada fiyat aldım 49a bırakıyorlar sizce fiyat iyimi tend x donanımı bana yeter ust donanımlara bakmıyorum butcemide asıyor.yakın zamanda makyajlısı cıkıcak heralde sizce beklemelimiyim bekledigime degermi ve ilk cıktıgında fiyatı nekadar olur acaba max bütcem 50 bin lira biraz fazla soru sordum ama yardıma ihtiyacım var.şimdiden herkese tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aceleniz yoksa her türlü bekleyin şuan indirim koparmanız zor. Yeni fiyatlar şuankine benzer olur. Döviz ve yeni model yılına göre artması da muhtemeldir.

Ayrıca lütfen başlıklarınız konuyu açıklayıcı şekilde seçiniz, düzenleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onur ben olsam trend X sıfır alacağıma 2. el titanyum X paket alırdım çünkü satarken boş paketler zor satılıyor. Benim aracımda 2009trend X ben hız sabitleyici+sis farı+tit. far anahtarı falan gibi şeyleri sonradan taktırdım ama en çok istediğim ESP yi sonradan yaptıramıyorum (baya sert araba kullandığım için), kanımca en dolu paket her zaman en iyisidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend X tatmin eder ama insanın içinde uktede bırakır,3-5 fazla verseydim ama şuda olsaydı diye..Donanım işi size kalmış yeterli derseniz bize bir şey demek düşmez üstüne.

Neyse makyajlı kasayı beklemeye elbette değer fakat çıktığında fiyatlandırma nasıl olur orası muamma. Sonuçta yeni araç,gelecek zaman.. ne olacağını şimdiden kestirmek zor ama en azından 2-3bin tl arası bir fark olur derim ben. Aceleniz yoksa bekleyin belki araç gelene kadar üst donanım alacak imkanınızda doğabilir.

onur ben olsam trend X sıfır alacağıma 2. el titanyum X paket alırdım çünkü satarken boş paketler zor satılıyor. Benim aracımda 2009trend X ben hız sabitleyici+sis farı+tit. far anahtarı falan gibi şeyleri sonradan taktırdım ama en çok istediğim ESP yi sonradan yaptıramıyorum (baya sert araba kullandığım için), kanımca en dolu paket her zaman en iyisidir.

F3 tit x'i o meblağlara bulmak imkansıza yakın. Temizleri için en az 5 ile 7bin tl arası daha eklemek gerek. Zaten F3 trend X'te hız sabitleyici-sis farı-Esp gibi donanımlar standart. Önceki kasa trend x'ten daha donanımlı. 

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alabildiğim sıfır arabayı kırk türlü donanımlı arabaya değişmem şuan ki trend x donanımı bir üst paketi almayacak kadar zaruri ihtiyaçları barındıran paket üst donanımlar daha çok eğlence ve multimedya ağırlıklı Ford harika bir paket hazırlamış rakiplerde yok böyle bir güzellik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bekleyin derken sonra arkadaş zarar etmesin, ford da yükselen son 2 aylık iyi satışlar tekrar şımarmasına sebep olmaz inşallah..

Birçok yer gezdim bayilerin elinde zibil gibi focus var ve fiyat artırımı yüzünden satamadıklarını bile söylüyorlar,

ne kadar şımarabilirler ?90 mı diycekler artık focusa

Ben olsam beklerdim.Tükenirse de tükensin.Alternatifsiz bir araba olarak da görmüyorum açıkçası focusu

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.