Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Focusunuzun Hangi Akıllı Özelliğini Kullandınız ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sayın adminim. Foruma yeni bir bölÜm açalım. Tit X ciler diye. MÜmkÜn mÜdÜr acep :kıhkıh: Bak Sayın bÜyÜğÜm Tevfik abinin isteği, valla ben demedim. :kop::)

:zha: Sayı çoğalırsa bakarız :D

Ayrımcılık yapmıyoruz bizzzz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok yok acın zaten ikiniz anlatır durursunuz tümgün.....iki ay sonrada kapatıyoruz levhası asar kapatırsınız dükkanı..........benim x paketim varya.... x mende bile yok şöleeeeee böleeeeeeeeeee...der durusunuz....bi ledler var.. xmendeki cylclops gibi şırınkkkkkkkkkkkk diyo..valamı...vala...he gurban he ciger..deyip deyip...sonrada yataga girer...ulaaaaaaaaaa 70000 bini nasıl ödiycez lannnnnnn x_70000 0 ise y parabolu kaç fx der durursunuz.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bluetooth'dan telefonla arama yaptım. Daha önce hiç araç kiti veya buna benzer bir özellik kullanmadığımdan çok ilginç geldi. Bir de söylediğim numaraları anlasa da telefon numarasını ben girmesem daha da mutlu olucağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya yek tek ya da ikişer ikişer numaraları söyleyeceksiniz...Ben ise önemli numaraları arabanın hafızasına kaydettim sadece ismi söylüyorum arıyor araba ehehehehhüüüü...

Bu arada ben hemen hergün otomatik park sistemini,usb den müzik dinlemeyi ve bluetoothu kullanıyorum....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oto parkkk arabamı aldım bora abiii bugunnnnn :D manyak eğlenndim 5 kere aynı yere otomatik parkla parkettim :D şimdi sıra geldi gösterge ve aksesuarlaraaa :D :D

Vaaaayt...Hayırlı Olsun Batu Kardeşim,sonunda kavuştun ha....Çok sevindim,kazasız belasız günlerde kullan inşallah....Göstergeyi aldın mı?Ne yaptın?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya evden geç çıktım servis açıktı uğramadın sefasını süreyim dedim :D ablam yanımdaydı oto matik parkda ilk seferinde direksiyon çok hızlı dönüyor diye direksiyonu tuttu iptal oldu oto park :D sağol bora abicim sanada my touch ve tüm özellikler nasip olsun bende sordum adama dedimki my touch geldiğinde koyabilirmiyiz dediki orta konsol değişiyor takılır dedi :D göstergeyide cumartesi gidicem baktırcam şase nodan siparişi geçicem oradan mertol abiye onun göstergeyi takıcaz denicez bakalım çalışacak mı ? çalışırsa direk f3 gösterge sipariş edicem :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.