Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Titanium Jant Lastik Uyumu

Misafir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

1eb9fb51-fb99-40e7-b396-1168f494bc02_for

Bende titanyum jantından var ama bana göre focusa en güzel giden jant tipi bu, bildiğim kadarıyla servislerde satılıyor bu, eğer muhadil veya replica olanlardan varsa orasını bilemem.  ^_^

Bende bu jantları cok begeniyorum. Sanırım lastiklerle beraber değişmesi gerekiyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende bu jantları cok begeniyorum. Sanırım lastiklerle beraber değişmesi gerekiyormuş.

Tabiki, çünkü jant 18'' forumda takan arkadaşımız var, buluşma fotoğrafları ve benim arabam kısmında fotoları mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Başlık açmayayım dedim bir sorum olacak titanium jantlarini gunmetal boyasak nasil olurdu forumda yapan var mi en azindan janti heba etmeyelim. Yapabileceğim yer önerebilir misiniz?

Yapabilirse güzel olur bence :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracima gunmetal daha iyi yakistini düşünüyorum.Rs jantiyla fotoğrafini cekmiştim.Lastikler eskiyene kadar boyali böyle devam edip 17.RS jant lastige gecerim.Boyamak için öncelikli işim iyi bir usta bulmak lazim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracima gunmetal daha iyi yakistini düşünüyorum.Rs jantiyla fotoğrafini cekmiştim.Lastikler eskiyene kadar boyali böyle devam edip 17.RS jant lastige gecerim.Boyamak için öncelikli işim iyi bir usta bulmak lazim

bence plastidiple boyayın, beğenmezsenizde sökersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Açıkcası pek bir bilgimde yok bu plastidip ile ilgili de  sprey boya  gibi  birşeymidir

evet sprey şeklinde, boya demek pek doğru değil bence plastik kaplama gibi birşey. sökmek isteyince kolaylıkla sökülebiliyor. Konu dışı devam etmeyelim, daha fazla detay için var olan konulardan devam edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kafayı taktım bu aralar gunmetal rengine araçta koyu  olunca  iyi yakışıyor. Grafiti  yapan ark ayarlayayımda boyamaya başlıyayım. Servet  bey jantlarınınz 10 numara  beş yıldız bayağı yakışmış aracınıza

Türker Taş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kafayı taktım bu aralar gunmetal rengine araçta koyu  olunca  iyi yakışıyor. Grafiti  yapan ark ayarlayayımda boyamaya başlıyayım. Servet  bey jantlarınınz 10 numara  beş yıldız bayağı yakışmış aracınıza

Farklı jant seçeneklerine şöyle bir bakış atalım

10446175_10203740287368502_1107713078093

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkdaşlar merhaba. Bir üst resimdeki 5 kollu gun metal jantın adını, markasını yada kodunu bilen varmıdır. Birde bu jantın çapı nedir acaba. Bilgisi olan bir arkadaşımız yardımcı olabilirmi. Bu jantı almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkdaşlar merhaba. Bir üst resimdeki 5 kollu gun metal jantın adını, markasını yada kodunu bilen varmıdır. Birde bu jantın çapı nedir acaba. Bilgisi olan bir arkadaşımız yardımcı olabilirmi. Bu jantı almak istiyorum.

Bu gibi ama renk konusunda emin olamadım..

AZEkQB.jpg

NY313Q.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.