Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ps3 Vs Cep Telefonu

Önerilen Mesajlar

Senin yaşındayken :kıhkıh: Elimde nokia vardı, interneti yoktu :D ps3 sadece cafelerde ayda yılda 2 saat :D

Biz gençliği yaşadık mı yaşamadık mı ? Gençlik sokakta abi boşver oyunu felan :D

Koskoca 4 sene önce  :kıhkıh:  kaç telefonda internet vardı ki zaten :D

Gençlik sokakta ona lafım yokta eninden sonunda eve dönüyor insan :D

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence alacağın ilk oyun gran turismo 6 olmalı gta5 falan eskidi abi bana göre :)

Eskiden çılgınlar gibi yarış oyunu oynardım,orta okul zamanı nfs yeni yeni yayıldığında buradaki internet cafeler turnuvalar düzenler belli başlı hediyeler verirlerdi. Az şampiyonluğum olmadı oralarda ayıptır söylemesi :smiley2k:  fakat artık o eski tadı alamıyorum yarış oyunlarından. O yüzden pek tercih edeceğimi sanmıyorum yinede teşekkür ederim önerin için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nostaljik olmuşuz :) 

Bu ps3 bizde de var da oyunlara 80-160TL vermek bana ağır geliyor.  Bir de evinde ayrı odası Tvsi olan arkadaşlar için uygun. Yoksa çocuk yatacak, tv hanımdan sana kalacak, uykun gelmemiş olacak derken ps3 atıl kalıyor. Yoksa özellikle net üzerinden arkadaşlarla konuşarak oynamak çok çok zevkli. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.