Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 (Sedan) Led Stop Buldum!!!

Önerilen Mesajlar

neden?

Adres bizim mahallede görünüyor ama hiç öyle bir yer görmedim. Ben arkadaşımın bir işi için kaç kere aradım ulaşamadım, telefonlara cevap vermiyorlar. Sitede harita ile yeri gösteriyor gösterdiği yer apartman dairesi, aynı zamanda inşaat firması, o gösterilen yerde büro diye tahmin ediyorum. Otomotiv kısmı nerede belli değil. Birde bir arkadaşımız eksoz ucu sormuş sitesinde görüp, onu biz yapmadık falan demişler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Semih G.,

O firmaya pek takılma bence :)

Yok abi zaten takılmak değilde sadece araç üstünde canlı gösteren bir orası vardı fikir amaçlı koydum. Zaten senin dediğin şeyleri çok kişiden daha duymuştum,pek tekin tipler değiller.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sana demedim Ümitçiğim.. Genel olarak söylüyorum..

Aslında ben de sana demedim ama, hatlar karıştı bu seferlik. Ben de genel olarak söylemiştim. Ama benimki bariz sana söylenmiş gibi duruyor yahu. :D

Neyse, bu seferlik böyle olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar bilip bilmedn yorum yapip baskalarini kotulemeyelim. Uzun zamandir bakmiodum foruma bi girdim sedan stop yazio bi bakam dedim benim aracin resimleri. Ben urunu o adanada yeri fln belli deil dediginiz kisi sayesinde bulabildim. Saolsun Metin Bey, oldukca ilgilendi ve sayesinde ordaki fiyattan cok ta ucuza getirildi. Bunlarda resimleri. Taktirali baya oldu bi konu basliginda ekleyecektim ama zamanim olmamisti simdi bu yorumu gorunce yazmak istedim. Ha bide oldukca dikkat cekio ve cok guzeller. Parklar led bar , frenler led , arka sisler led , sinyaller normal. Bulundugum ilde kesin TR, de bi ihtimal sadece bende var ;) arti Sivas' ta yasiyorum adanadaki metin bey ile bi akrabaligim fln yok yani die soleyim dedim.

Bide onlerin resminide ekliyorum. Onlarda sayesinde geldi ;)

2e9yqyda.jpg

4ymune3a.jpg

6aja3a2y.jpg

eby9yqa7.jpg

Gökhan UÇAR tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kötülemedim ki, sadece yerlerinin belli olmadığını ve telefonlara kimsenin çıkmadığını söyledim. Ayrıca eksoz ucu bile yapamayan bir firma. E hal böyle olunca da biraz akıllarda soru işareti bıraktı.

Telefonlara bakmamaya bisey diyemem ama digerleri normal, firma zaten ithalat yapan (ufak) ve (yeni) bir firma, dükkan vs olmayabilir yani. Ben Facebook'tan iletişime geçtim bi kac kere ve sorularıma yanıt aldım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu konuyu 2 ay önce kadar başka bir yazıda uzunca konuşmuştuk.

Hatta EROL Oto bu farları toplu getirmek için de bayadır uğraşıyor. Bunu da konuşmuştuk. Sanırım gözünüzden kaçmış.

Bu Adana'da bahsettiğiniz firma'nın instagram hesabında Gökhan Bey'in aracının fotoğrafları var. Ben de aliexpress'ten sonra instagram'da görüp kendileriyle görüşmüştüm.

Bu Adana'daki firma, bu stoplardan 10 çift getirmiş. Ve çeşitli tuning firmalarına dağıtmış. Bir sonraki parti, Ağustos, Eylül ayı gibi gelecek demişti.

Gökhan Bey'in resimlerinden de anlaşılacağı üzere, gayet başarılı stoplar.

Umarım Adana'daki firma yada EROL Oto bir an önce getirir de, ben de alırım.

Yoksa, Gökhan Bey'in farlara sulanmaya başlayacağım çünkü :) :)

Canin saolsun kardesim. Getircekler ins yakin zamanda da metin abi ile konustum bugun oda gormus yazilanlari baya uzulmustu. Haklida haliylede getirir ins ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu siteden bişey almayın arkadaşlar.Gelen ürünler fotodakiler gibi değil oldukça kalitesizler.Birde kredi kartınızdan sürpriz çekimler olabilir.Haberiniz olsun

O site bir kişinin elinde değil. Satıcısına göre değişir işler ayrıca yurt dışı alışverişlerinde çekimler olabiliyor incelemek gerek.

Sonuç: Satıcıyı seçin ürün ile sınırlanmayın sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yüksek hitli bir satıcıdan almıştım.Site ilk ödemeyi 3d security ile alıyor ama sonrakilerde bu sorulmuyor.En azından bana sorulmadı .Geçen hafta kredi kartımdan 490 dolar para çekilmiş.Sebebi araştırılıyor şu anda.Bunu geçtim gönderilen ürünler fiyatlarına göre çok kalitesiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaslar bilip bilmedn yorum yapip baskalarini kotulemeyelim. Uzun zamandir bakmiodum foruma bi girdim sedan stop yazio bi bakam dedim benim aracin resimleri. Ben urunu o adanada yeri fln belli deil dediginiz kisi sayesinde bulabildim. Saolsun Metin Bey, oldukca ilgilendi ve sayesinde ordaki fiyattan cok ta ucuza getirildi. Bunlarda resimleri. Taktirali baya oldu bi konu basliginda ekleyecektim ama zamanim olmamisti simdi bu yorumu gorunce yazmak istedim. Ha bide oldukca dikkat cekio ve cok guzeller. Parklar led bar , frenler led , arka sisler led , sinyaller normal. Bulundugum ilde kesin TR, de bi ihtimal sadece bende var ;) arti Sivas' ta yasiyorum adanadaki metin bey ile bi akrabaligim fln yok yani die soleyim dedim.

Bide onlerin resminide ekliyorum. Onlarda sayesinde geldi ;)

2e9yqyda.jpg

4ymune3a.jpg

6aja3a2y.jpg

eby9yqa7.jpg

Maşallah hocam bende de titanium x focus var tek eksik arka led stoplar  :blush: Size maliyeti ne kadar oldu acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.