Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Rc Modeller Araçlar...

Berk Ş.

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar... Aranıza Antalya'dan katılıyorum. Arabalara duyduğum ilgi çocukluktan beri geliyor. Ama son zamanlarda yeni bir meraka dalmış durumdayım... RC model araçlar...

Halen biri nitrolu olmak üzere 3 aracım var. Bunlardan ilki HPI Savage X 4.6 Special Edition... Yaklaşık 70 km hıza ulaşabilen tam bir off road canavarıdır. RC model dünyasında bilinen bir araçtır. Araçlarımdan diğeri yine HPI marka olup Savage serisinin elektrikli versiyonu olan Savage Flux'tır. Ancak ben bu aracı XL şasisine dönüştürdüm ve aracı büyüttüm. Emsallerine biraz daha uzun ve geniştir. Elektrikli motorlar nitrolulara göre çok daha torklu motorlardır. Bu aracım yaklaşık 120 km hıza ulaşabilmektedir. Son aracım ise Traxxas Slash 4WD Ultimate modelidir. Short Course Truck segmentinin lideri sayılabilir... Gayet başarılı ve Savage Flux gibi tamamen su geçirmez bir araçtır...

Bu hobiye ilgisi olan arkadaşlar buradan devam edebilirler... Ben de yakında resimleri eklerim... Görüşmek üzere...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimleri bekliyorum. 

Ben sadece driftlik arkadan itiş doğal olarak bir elektrikli alasım var ama fiyatlar çok değişken 300 lira civarına alabileceğim bir araç var mı ? Giriş seviyesi

@Berk Ş.

Dirft araçlarının ikinci ellerini 400-500 TL civarlarına bulabilirsiniz. Temiz ikinci eller düşüyor ama araştırmak gerek... sahibinden'de bir çok ilan var... filtreleme yaparak on-road araçları görebilirsiniz. Buradan beğendiğiniz araçlar olursa size tavsiye verebilirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dirft araçlarının ikinci ellerini 400-500 TL civarlarına bulabilirsiniz. Temiz ikinci eller düşüyor ama araştırmak gerek... sahibinden'de bir çok ilan var... filtreleme yaparak on-road araçları görebilirsiniz. Buradan beğendiğiniz araçlar olursa size tavsiye verebilirim...

Mesela bu var ?

http://www.rchobimodel.com.tr/1230_Araba-Elektrikli-On-Road--Yol---CA103868-Carisma-Carisma-M14-Nissan-GTR-R35-1-14-Kullanima-Hazir--------.htm

Fiyatı iyi ama özelliklerinde hiç birşey anlamıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Carisma giriş seviyesinde f/p açısından iyi sayılabilecek bir markadır. Ancak bu araçlarda illa kazalar yaşanacaktır. Bu nedenle daha bilinen ve yedek parçası bulunabilen HPI markasının araçlarını tavsiye ederim. HPI Racing Sprint 2 ya da E10 modelleri çok başarılı... bol yedek parçası da bulunuyor... temiz ikinci el bulabilirsiniz...

işte bunu yapmayın  bu konu banlansın efendim bana aldırmayın  helikopterim  yetmiyor  bir de rc aldırmayın  noluuurr   :) ? :ban:

Size bir Savage Flux yakışır :) yağmur çamur dinlemeden sürersiniz... çok zevkli oluyor...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
On 28 Kasım 2015 at 12:39, Semih O. said:

Çok güzel Semih...

Polar Express Kanada firması, izliyormusun İce Road Truckers?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Çok güzel Semih...

Polar Express Kanada firması, izliyormusun İce Road Truckers?

Hala devam ediyor mu bilmiyorum hocam. Bir ara Hard Truck diye bir oyun vardı ona sarmıştık fena, sonra Euro Truck Simulator çıktı o aralar izliyordum, hayatımız kamyon, tırdı. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.