Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

D Sınıfı Araç Tavsiyesi?

Semih G.

Önerilen Mesajlar

Yapma gözünü seviyim abi ya passat çok ayrı bir araba kalite olarakta sürüş zevki olarakta. Jettayla focusu karşılaştırmam direk focus derim ama mondeoyla passat denince passat alıyor benim yarım yamalak araç bilgimle :)

Bence değil. Her zaman söylerim üç beş kişi hariç yayın dergi yazar kişi sürücü şöför yorumları pek beni ilgilendirmiyor ama saygı duyarım :)

Senin sürdüğün araçların kondisyonundan tut lastiğine kadar ne kadar güvenilir bilinmez. Bu sebeple

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapma gözünü seviyim abi ya passat çok ayrı bir araba kalite olarakta sürüş zevki olarakta. Jettayla focusu karşılaştırmam direk focus derim ama mondeoyla passat denince passat alıyor benim yarım yamalak araç bilgimle :)

Passat olacaksa cc olacak :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence değil. Her zaman söylerim üç beş kişi hariç yayın dergi yazar kişi sürücü şöför yorumları pek beni ilgilendirmiyor ama saygı duyarım :)

Senin sürdüğün araçların kondisyonundan tut lastiğine kadar ne kadar güvenilir bilinmez. Bu sebeple

Bunu tahmin ettiğim için yarım yamalak araç bilgimle cümlesini bilerek yazdım abi :) teşekkür ederim :)

Passat olacaksa cc olacak :)

Cc deme bana abi hastayım deli gibi o araca bizim akrabalardan biri alsa da mıncıklasam diyorum her yerine kadar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

. Mondeo ve insignia biraz daha keskin ve sportif hatlı olduğundan ilgisi onların yönünde daha çok.

mondeo ve insignianın neresi sportif yavvv.. yusyuvarlak arabalar. 

Sportif deniyorsa S60 öneririm...Güncel kasa ilk versiyonları o paralara alınamıyorsa eski kasanın turboları hala şahane 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mondeo ve insignianın neresi sportif yavvv.. yusyuvarlak arabalar. 

Sportif deniyorsa S60 öneririm...Güncel kasa ilk versiyonları o paralara alınamıyorsa eski kasanın turboları hala şahane 

Mondeo bir nebze ama insignia bence bambaşka bir tasarıma sahip bu sınıf araçlar içinde,özellik makyajsız eski kasası. AFL farlı,sunrooflu bir insignia tüm bakışları üstüne çekmeyi becerebilen bir araç. S60 eski aracı tekrar alacağını sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende fikrimi söyleyeyim..

Birinci Mondeo,ikinci opeli tercih ederdim..citroendende uzak dururdum(Üçünüde kullandım)

Passat Mondeo dersek yine mondeo derim..Bizim patronların birinde 2012 Mondeo,2013 passat var..ikisinide uzun soluklu kullandım tamam passata da laf yok ama ne biliyim mondeoyu kullanırken daha konforlu ve oturaklı gibi..

Tabi bunlar benim nacizane görüşlerim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İş çıkışı bir telefon geldi bu abimden,çıkışta bekle seni almaya gelicem diye. Tamam dedim ama arabası yok neyle alacak düşün düşün neyse indim beklerken siyah bir 3.20D yanaştı,bir baktım içinde bu  :lol:  Naptın nettin derken 82bin liraya İnegöl'de bulmuş bunu bir arkadaşı vasıtasıyla. 102bim km'de sağ çamurluk boyanmış,sağ stop değişmiş başka bir şeyi yokmuş. 2011 model acayip bir makina. Biraz borca girdim ama değdi vallahi diye diye 10km yol yaptık,bir 10km'de ben yaptım çok güzel bir 20km oldu benim için... Bir kez daha anladım BMW bambaşka bir dünya  :pray:

İlginiz ve cevaplarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim,bir anda başlayıp biten bu serüven için zaman ayırdınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.