Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

D Sınıfı Araç Tavsiyesi?

Semih G.

Önerilen Mesajlar

Bir abimiz için D sınıfı ikinci el bir araç arıyoruz,malum sıfır fiyatları uçtu o fiyatlara çok güzel D sınıfı araçlar var.

-Öncelikli tercihi donanım ve güvenlik. 5 kişilik bir ailesi var ve sık sık uzun yola çıkıyor tatil amaçlı. Bu yolunda keyifli ve güvenli geçmesini istiyor.

-İkinci olarak bakım-onarım ve kalite önemli. Zırt pırt arıza veren,bir yerinden sorun çıkartan,içi tıngırdayan arabaya tahammülü yok.

-Üçüncü olarak performans. Bu çok mühim olmasada ayağımın altında gücün olmasını isterim demekte. Şimdilik bir kaç seçeneği var ekstra bir öneriyede açığız. İlk seçenekler

1-Ford Mondeo 1.6 Ecoboost Selective

2-Opel İnsignia 1.4 Cosmo

3-Passat 1.4 TSI Highline

4-Renault Latidute Privilige 1.5 DCI

5-Citroen C5 1.5 e-Hdi Executive 

Bütçe maks. 70bin TL. +,- 2bin TL oynayabilir.

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Latitude ve C5'i kafadan eliyorum..

Latitude, tipine göre fiyasko, C5 de bassan gitmiyor..

Aslında ilk tercihim Passat olacaktı ama o da 1.4 TSI olunca içime sinmedi.. 2.0 olacak ki tat versin.

Bu şartlar altında Yakup'un seçimlerine aynen katılmamak elde değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstt yazdıklarını okurken gözümün önüne direkt Mondeo geldi.

Benimde aklıma ilk mondeo geldi ve benim önermemle tercihler arasına aldı.

1-Ford Mondeo 1.6 Ecoboost Selective

2-Opel İnsignia 1.4 Cosmo

İkisi arasından seçmeli... İnsignia da Mondeo da makyajlısı olacak şekilde..

Mondeo makyajlı kasa olacak ancak insignia'nın makyajlısı bütçe dahiline girmiyor. 78-79 civarı makyajlıları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mondeo artık mide bulandıcı şekilde out-of-fashion..ıyyyykkk  ve de böööööö.. 

insignia çok çirkin...

passat en mantıklısı ama ya sorun çıkarsa ?? O da yaşlandı 

C5 kalıbının arabası değil, 0 alınıp 1 yıl binilip satılmalı içi hemen dökülüyor.

508 in durumunu bilmiyorum.

Latitude de parça sorunu ve yol tutuş sorunu var. Arka süspansiyona  ayar yapıyorlar. Bizim arkadaşın kalorifer hortumu patlamış 0 arabada .. Hortum yokmuş koreden sipariş edildi. 3-4 haftada geldi. adam 1 ay emanet fiesta kullandı. Hortum gelince de  hemen sattı arabayı superb aldı. 

Bak superb iyi fikir olabilir. 

aç değil açıkta değilse bence yeni mondeo beklesin :)  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak superb iyi fikir olabilir. 

aç değil açıkta değilse bence yeni mondeo beklesin :)

Superb hiç aklıma gelmemişti teşekkürler hocam ancak biraz daha sportif tarzda araçlar seviyor superb için fazla yaşlı işi diyebilir.

Hem mondeo hem de passatı yeterince kullanmış biri olarak passatı tercih ederdim.

Sağol kardeşim  yorumun için,passat aklını çelen bir model ama onunda üstte yazdığım gibi ağır abi havası olduğundan tamda içine sinmemekte. Mondeo ve insignia biraz daha keskin ve sportif hatlı olduğundan ilgisi onların yönünde daha çok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağol kardeşim yorumun için,passat aklını çelen bir model ama onunda üstte yazdığım gibi ağır abi havası olduğundan tamda içine sinmemekte. Mondeo ve insignia biraz daha keskin ve sportif hatlı olduğundan ilgisi onların yönünde daha çok.

Beyazını alın abi beyazı yeteri kadar sportif :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Len git :D şatafatına takılmış insan.

Ne kalitesi var ne bir artısı.

Yapma gözünü seviyim abi ya passat çok ayrı bir araba kalite olarakta sürüş zevki olarakta. Jettayla focusu karşılaştırmam direk focus derim ama mondeoyla passat denince passat alıyor benim yarım yamalak araç bilgimle :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.