Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Bagaj Hakkında

Süleyman Sakman

Soru

arkadaşlar sizlere bi sorum olacak.sorumla ilgili bi sayfa olmadığı için burada yazıyorum.arabamı 25.07.2013 tariinde aldım.üretim 25.06.2013 focus.arabamın bagaj havuzu altında diğer focuslarda gördüğüm koruma benim arabada yok.resmini çektim ama malesef koymayı beceremedim.bunun sebebi ne olabilir.acil yardım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaşlar sizlere bi sorum olacak.sorumla ilgili bi sayfa olmadığı için burada yazıyorum.arabamı 25.07.2013 tariinde aldım.üretim 25.06.2013 focus.arabamın bagaj havuzu altında diğer focuslarda gördüğüm koruma benim arabada yok.resmini çektim ama malesef koymayı beceremedim.bunun sebebi ne olabilir.acil yardım...

Burayı takip ederek resim yükleyebilirsiniz arkadaşlar gördükten sonra yorum yapabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Genel sohbette araba konuları konuşmuyoruz o yüzden iletiniz taşınarak yeni bir başlık oluşturulmuştur. Yeni başlık oluşturmanın amacı da, başlığı olmayan bir konu hakkında yeni bir konuşma başlatabilmektir.

Sorunuza gelince, nereyi kastettiğiniz anlaşılamadığından birşey söylemek zor.. Fotoğraf koyarsanız harika olur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

stepneyi çevreleyen gri köpüğümü diyorsunuz..

o olmasa taban halısı sağa sola yatar..yada stepne havuzunun derin olması lazım..

yok ben arabayı alırken kauçuk bagaj havuzlu aldım 120-140 tl ödedim diyorsanız, adamlar taban halısını çalmışlardır..

yada resimi bekleyelim..yorum için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ince stepnede yok diye bişey yok bizim ince stepne ama bahsettiğiniz şey köpük olarak var sayıyorum bizimkinde var istetmenin altındada yuvarlak şeklinde ufak bi parça var

bahsettiğiniz,parça kriko takımı yuvası.

xYmky6.jpg

Süleyman beyin bahsettiği ise bagaj kaplaması altında bulanan ceplik.

eXmkG7.jpg

tabi süleyman bey bagaj kaplamasını kast etmiyorsa.

Serkan Önder tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.