Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ios 7.1 Şarj Problemi

osman ünal

Önerilen Mesajlar

Aradım fakat bununla ilgili konu bulamadım.

ios 7.1 i yüklediğimden beri telefonun şarjı 1 gün bile zor yetmeye başladı, eskiden benim kullanım şeklime göre 2-3 gün çok rahat yetiyordu.

İşin tuhaf tarafı akşam evde şarja bağlıyorum gece 23-24 gibi şarjdan çıkarıyorum, şarjdan çıkardığımda 100% dolu oluyor sabah baktığımda şarj 85% e inmiş oluyor.

Eskiden sabah telefonu elime aldığımda 100% olurdu, bu 7.1 benim telefona hiç yaramamış görünüyor.

Konu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arka planda çalışan birşeyler vardır mutlaka, uygulama olmasada servis vs.

birde hangi iphone?

son tam şarjdan sonra 4 saat 33 dakika kullanım 21 saat 52 dk bekleme var. %27 kalmış. wifi bluetooth sürekli açık kullanım zamanı internet ve oyun az biraz da konuşma. iphone 4

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7.1.x ile düzelir. 

Sen böyle diyosan beklicez.

Bende kurdum 7.1'i ama şarj konusunda iyi yada kötü hiç bir şey değişmedi. Bence 7.1 den değildir de indirdiğiniz bir uygulamadan falan olabilir belki.

Yeni uygulama indirme veya kullanma gibi bir değişiklik yok.

arka planda çalışan birşeyler vardır mutlaka, uygulama olmasada servis vs.

birde hangi iphone?

son tam şarjdan sonra 4 saat 33 dakika kullanım 21 saat 52 dk bekleme var. %27 kalmış. wifi bluetooth sürekli açık kullanım zamanı internet ve oyun az biraz da konuşma. iphone 4

Yok Ozan iki sürüm arasında ne yeni uygulama yükledim nede servis falan kullanıyorum, belirgin bir farklılık var, iphone 5

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen böyle diyosan beklicez.

Yeni uygulama indirme veya kullanma gibi bir değişiklik yok.

Yok Ozan iki sürüm arasında ne yeni uygulama yükledim nede servis falan kullanıyorum, belirgin bir farklılık var, iphone 5

nasıl kurdunuz peki? ben olsam restore + back up yapardım, zaten öyle yaptıysanız yada çözmezse, sadece restore. genel bir sorun varsa bilmiyorum tabi ama sanmıyorum. aylardır test ediliyordu 7.1 bu kadar bariz birşey olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3G açık olup,günde 1 saat telefon görüşmesi yapıp,1 saat 3g ile internette sörf yaparak tam şarj bitiyor. Pil teknolojisi gelişmedikçe böyle olacak gibi.

Philips vardı şarjı 1 ay gidiyordu.Telefon görüşmesi ile 15 saate kadar ömrü vardı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.