Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Tavsiyesi

Onur Solmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Bizim focus 3'ler de fotodaki fibi gecmeli sekilde mi montaj yapiliyor? Ben de buradan alayim bari. Bir de arka lazim bana ama..

Öyle üstten basma yeri var. Orayı bilmem, örnek olsun diye verdim. Yapı marketten almıştım.  

Bosch iyidir. Orjinali son yağan karda otomatik çalışınca üzerindeki karın ağırlığından kırıldı.3 seneye yakın sıkıntısız kullandım kırılmasa temizliğinde problem yoktu.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teslim aldim şimdi taktım yalniz bizim orjinaller 730 mm bunlar 700 mm.

Alttan değilde üstten 3 cm daha kısa görüş olarak bi sıkıntısı yok ama.

Üstten sadece alt taraf tam

Ayna altındaki sensörlerin üstünü temizliyorsa bence sorun değil.Benim silecek 71 cm idi şuan 70cm takılı üstünde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ayni seyi yazmak icin girmistim yazanlar olmus.. Eskisiyle olctum, eskisi sanirim 73 veya 75. Ama bu 70... Otomatik far ve yagmur sensorleri disinda baska sensor yok arabada.. Dikkat de etmedim orayi silip silmedigine.. Takmis da bulundum artik..Sikinti cikar mi ki?

924198d5067aadc124ea62259b631364.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaynamasın araya

Ben sökerken birini 72-73, birini 70 gibi  ölçmüştüm. Aldığım yerde 72likde vardı tekini öyle almıştım. 

Ayna arkası sensör temizlenir her ihtimalde, bir ara kontrol edersin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Başkan sildikten sonra bak sensörlerin üstünden geçmişse sorun yoktur.Benim de aynı sensörlerden var 70 cm silecek.Sorun yaşamadım henüz.

Ben sökerken birini 72-73, birini 70 gibi  ölçmüştüm. Aldığım yerde 72likde vardı tekini öyle almıştım. 

Ayna arkası sensör temizlenir her ihtimalde, bir ara kontrol edersin. 

Teşekkürler.. zaten taktım artık sorun olsa da olmasa da kullanıcam  :kıhkıh:

İşin ilginci, kutusunun arkasında uyumlu araç listesi var.. Focus yok orda.. Fusion var  :)

Başka sitede aynı sileceğin 725mm olanını satıyor adam Focus 3 için..

Bir başkasında sağ-sol farklı ölçülerde de görmüştüm... neyse sonuç olarak aldık bitti.. şöyle bir denedim gayet güzel siliyor.. eskisinde artık iz yapmaya başlamıştı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.