Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Orta Konsol Gicirdama

ufuk özdemir

Soru

Arkadaslar aracimin orta konsol araba esnedikce gacir gucur ses yapiyor.orta konsol dedigim yer kolcakla baslayip klimanin altina kadar giden bolum.buna ne yapilabilir.bunun gevseme ihtimali akabinde sikistirilmasi gibi bir olay olabilir mi

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

cam ile konsolun birleştiği yerin ortasından geleceklere de hazırlıklı olun..

Benimde geçen gün araziye çıktıktan sonra cam ile konsolun birleştiği yerden gıcırtı geliyodu. Sonra sert bir çukur darbesiyle kesildi o ses (Not: denemeyin :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar aracimin orta konsol araba esnedikce gacir gucur ses yapiyor.orta konsol dedigim yer kolcakla baslayip klimanin altina kadar giden bolum.buna ne yapilabilir.bunun gevseme ihtimali akabinde sikistirilmasi gibi bir olay olabilir mi

Hiç uğraşma Ufuk değişim hakkını kullandın..:):)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence bunlar icin kimse arabasının herhangi bir yerini söktürmesin. Kısa vadede (belkide psikolojik) gecmis gibi hissedilsede uzun vadede söküp takmak yüzünden eskisine oranla daha fazla gicirtilar olacaktır. Aracı aldığımın 2nci gunu ic trim sesleri yüzünden servise gittiğimi bilirim. Keske hic gitmeseymisim..

Kahraman Karaçoban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

servis en garantisi ayni sikinti bende de oldu arabayi servise verdim.test sürüşü yapildiktan sonra orta konsolun uzanti yerlerini söktüler.daha sonradan ses gitti

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
LÜTFEN BÜYÜK HARF KULLANMAYINIZ
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar, yeni konu açmak yerine bunu dirilteyim dedim. Benim arabanın hız/devir saatinden uzun süredir zırıldı geliyordu ama sadece düşük hızda parke taşlı yolda yapıyordu. Artık normal asfalttada zırıl zırıl ötüyor. Aşırı rahatsız edici bir ses. Sanırım karşılaşan olmuştu bu sorunla. Çözüm bulan varmı? Yoksa serviste değiştirmem mi gerekir göstergeyi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar, yeni konu açmak yerine bunu dirilteyim dedim. Benim arabanın hız/devir saatinden uzun süredir zırıldı geliyordu ama sadece düşük hızda parke taşlı yolda yapıyordu. Artık normal asfalttada zırıl zırıl ötüyor. Aşırı rahatsız edici bir ses. Sanırım karşılaşan olmuştu bu sorunla. Çözüm bulan varmı? Yoksa serviste değiştirmem mi gerekir göstergeyi ?

Sayacın sağını solunu mıncıkla, ileri geri ittirip çek, düzelir. :) (tabii o an için)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Soğuk asfaltta gösterge+Sony'nin olduğu bölüm+el freni ucundan, düşük devirde ön cam ile konsolun birleşim yerinden, sıcak havalarda konsolun üstündeki hoparlörün olduğu bölümden gelmesi normal, en azından bendeki durum bu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.