Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Oem Bi-XEnon Montaj Klavuzu(Yazılımsal Aktivasyon veya Röleli Sistem)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

fark araçtan değilde site ile programın yazılarının farklı olmasından. Değerler aynıdır. #16 Led DRL olacak.

Teşekkürler.

#14-Alternatif HId

#15 (headlamps)-RH symmetry (Sanırım bunu karıştırdım hatırlamıyorum orj)

#16-LED DRL

#17-without dimmed Dipped Headlights

olarak kaydettim.

Dediğim gibi sanırım 15i yanlış yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Teşekkürler.

#14-Alternatif HId

#15 (headlamps)-RH symmetry (Sanırım bunu karıştırdım hatırlamıyorum orj)

#16-LED DRL

#17-without dimmed Dipped Headlights

olarak kaydettim.

Dediğim gibi sanırım 15i yanlış yaptım.

15 not set olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar Yardımların için teşekkür ederim. Farları taktım ve çalıştı. Elm den açtığım işe yaradı sanırım. Birde nacizane benim araçta şansım bende daha önce belirttiğim gibi çoğu tesisat hazır fabrika çıkışı. Far soketi doluydu. Farları taktım ve çalıştı. İşin ilginç yanı far düğmesinden yükseklik ayarını döndürüyorum sanki farlarda ayarlanıyo gibi geldi bana ama göz yanulması da olabilir gece bakmak gerek. Birde dönüş farı çalışmadı ya normalde çalışmıyor ya da elm den bir ayarı var ben açmadım. Artık onada bakarız sonra :D

Tekrar teşekkürler.

Edit. Alttaki dikine olanlar fazla oldu onları daha sonra çıkaracağım. Ayrıca DRL ler farları açılınca kısılıyor oda ayrı bir güzellik. :D

far_3.jpeg

far_1.jpeg

far_2.jpeg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Teoman Saraç yazdı:
@Ozan Kar Yardımların için teşekkür ederim. Farları taktım ve çalıştı. Elm den açtığım işe yaradı sanırım. Birde nacizane benim araçta şansım bende daha önce belirttiğim gibi çoğu tesisat hazır fabrika çıkışı. Far soketi doluydu. Farları taktım ve çalıştı. İşin ilginç yanı far düğmesinden yükseklik ayarını döndürüyorum sanki farlarda ayarlanıyo gibi geldi bana ama göz yanulması da olabilir gece bakmak gerek. Birde dönüş farı çalışmadı ya normalde çalışmıyor ya da elm den bir ayarı var ben açmadım. Artık onada bakarız sonra [emoji3]

Tekrar teşekkürler.

Edit. Alttaki dikine olanlar fazla oldu onları daha sonra çıkaracağım. Ayrıca DRL ler farları açılınca kısılıyor oda ayrı bir güzellik. [emoji3]

Güle güle kullan abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Güle güle kullan abi.

Çok teşekkür ederim. Saolasınnn..

17 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

@Teoman Saraç güle güle kullan,

Çok güzel oldu,

Bi tur kullanabilirmiyim :)

Abi saolasın. Tabiki herzaman

Ama farları temin edinmemde emeği geçen @Doğan Kurban a çok tişkür ederim...

--2 dakika sonra eklendi--
41 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Dönüş farlarının mekanik kolları var elm ile açsanız dahi çalışmaması gerekir

Bakalım onuda sonra hallederiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

@Ozan Kar Yardımların için teşekkür ederim. Farları taktım ve çalıştı. Elm den açtığım işe yaradı sanırım. Birde nacizane benim araçta şansım bende daha önce belirttiğim gibi çoğu tesisat hazır fabrika çıkışı. Far soketi doluydu. Farları taktım ve çalıştı. İşin ilginç yanı far düğmesinden yükseklik ayarını döndürüyorum sanki farlarda ayarlanıyo gibi geldi bana ama göz yanulması da olabilir gece bakmak gerek. Birde dönüş farı çalışmadı ya normalde çalışmıyor ya da elm den bir ayarı var ben açmadım. Artık onada bakarız sonra :D

Tekrar teşekkürler.

Edit. Alttaki dikine olanlar fazla oldu onları daha sonra çıkaracağım. Ayrıca DRL ler farları açılınca kısılıyor oda ayrı bir güzellik. :D

Çok güzel olmuş hayırlı olsun.Peki Farları açtığında aşağı yukarı yapıyormu mercekler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yapmaz ve bu haliyle TÜV'den de geçmez.

bende yapmaz diye düşünmüştüm . merceklerin aşağı yukarı yapması için far tesviye sensörü gerekli diye biliyorum acaba yaptırdımı diye tereddütte kaldım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapmaz ve bu haliyle TÜV'den de geçmez.

Saol Yakup teşekkür ederim, bende beğendim. Ayrıca muayeneden geçer demiyom ki. Eskiler kullanılacak muayenede.

Yanlız tam deneyemedim ama büyük ihtimal bana öyle gelmiştir ne mi? Araba çalışırken ayarı değiştirdim far yüksekliği oynadı gibi...

Çok güzel olmuş hayırlı olsun.Peki Farları açtığında aşağı yukarı yapıyormu mercekler?

Teşekkürler. Gece denemedim ama sanırım yapmıyacak.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Saol Yakup teşekkür ederim, bende beğendim. Ayrıca muayeneden geçer demiyom ki. Eskiler kullanılacak muayenede.

Anlamadım. Beğenip beğenmediğimi buton ile söylemiştim sanırım ondan, malum fazla konuşmayı sevmiyorum :D Kalabalık yapmayı sevmem.

Arkadaşa cevap verdim sadece, birisi yanlış söylüyor demedim zaten. Yanlış mı yazmışım? baktım; yok, yanlış da değil. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.