Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Clash Of Clans

Önerilen Mesajlar

Clash of Clans "Supercell" tarafından yaratılmış popüler iPad/iPhone/iPod/Android oyunudur. Oyun v1.7 sürümünün 2 Ağustos 2012’de yayınlanmasından bu yana iTunes Mağazası’ndan ve 8 Ekim 2013’ten bu yana da Google Play Mağazası’ndan ücretsiz olarak edinilebilmektedir. Clash of Clans oyuncuların köylerini inşa edip genişletebileceği, gitgide daha güçlü birliklere ve savunmaya sahip olabileceği, baskın yaparak diğer köylerden kaynak yağmalayabileceği, klan oluşturup/klanlara katılabileceği bir strateji oyunudur.

Clash of Clans her ne kadar oynaması ücretsiz (Free-to-Play, Free2Play) olsa da; oyun içi para birimi Apple Uygulama Mağazası’ndan veya Google Play Mağazası’ndan parayla satın alınabilir (Oyun içi satın alım). Bununla birlikte, oyunun bütün özellikleri oyun içi satın alım yapmamaktan yana olan kullanıcılara da açıktır. Clash of Clans iOS ve Android cihazları üzerinde oynanabilir!

Oyunda kendime ait bir klan bulunmaktadır çoğu oyuncu tanıdıktır. İsteyen olursa buyursun gelsin klanımıza :) Klan adımız "CastleInTheSky"

Not: Oyunu çocuk oyunu olarak düşünmeyin 7 den 70 e herkesi bağımlı yapabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

klan savaşları adlı bir online web oyununda 4 yıl kadar oynamıştım, uzun yıllar önce. iyi arkadaşlıklar edindik. bazıları ile hala görüşüyorum.

vakti olupta sabahlara kadar uykusuz oynanmayacaksa, iştirak edilebilir. ve haklısınınz oynayanların çoğu 20 yaş üstü idi..

ama bende henüz akıllı telefon yok..

bakalım sony z1 compact düşünüyorum..1 hafta sonra çıkacak, satın almam ise yazı bulur.

size başarılar, oyunun mantığı aynı ise iyi bir destekçi lider bulup tüm üyelere mesaj atmalısınız. birde harita durumuna göre üyelerinize gelişme zorunluluğu getirmeniz lazım, gelişemeyen ya alt klana yada klan dan atılmaya razı olmalı. bizde üst klan 100 kişi ile sınırlıydı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

klan savaşları adlı bir online web oyununda 4 yıl kadar oynamıştım, uzun yıllar önce. iyi arkadaşlıklar edindik. bazıları ile hala görüşüyorum.

vakti olupta sabahlara kadar uykusuz oynanmayacaksa, iştirak edilebilir. ve haklısınınz oynayanların çoğu 20 yaş üstü idi..

ama bende henüz akıllı telefon yok..

bakalım sony z1 compact düşünüyorum..1 hafta sonra çıkacak, satın almam ise yazı bulur.

size başarılar, oyunun mantığı aynı ise iyi bir destekçi lider bulup tüm üyelere mesaj atmalısınız. birde harita durumuna göre üyelerinize gelişme zorunluluğu getirmeniz lazım, gelişemeyen ya alt klana yada klan dan atılmaya razı olmalı. bizde üst klan 100 kişi ile sınırlıydı..

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler Mehmet Bey. Bu oyunda sistem biraz farklı düşman belli kriterlere göre oyun tarafından karşınıza getiriliyor eğer onunla savaşmak istemezseniz ileri diyerek sıradaki rakibi buluyor size. Harita yok oyunda kısaca :)  Oyun zevkli ve zevk için oynanırsa uykusuz kalınacağını sanmam :) Telefonu aldığınız zaman beklerim sizi de aramızda.

abi bende oynuyorum bu oyunu ve 26 levelim :) inşallah klanına katılırım .bu arada kullanıcı adı 'Abdullah!'

Tabi ki buyur gel kardeşim. Kupa durumunu ö.m. den atarsan sana göre giriş limitini düşürürüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende yükledim oyunu.. Bıkabilirim her an öyle sorunum var benim pek oynayamıyorum ama ismimi söylüyim ''ykp cgty'''

Hoşgeldin Hoşgeldin :) İnş uzun süreli olur diyorum. Yeni yüklediyseniz oyunu muhtemelen Klan kaleniz yok kaleyi kurunca bana ö.m. atarsanız sizi de klana alalım bakın sonra nasıl zevkli oluyor oyun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin Hoşgeldin :) İnş uzun süreli olur diyorum. Yeni yüklediyseniz oyunu muhtemelen Klan kaleniz yok kaleyi kurunca bana ö.m. atarsanız sizi de klana alalım bakın sonra nasıl zevkli oluyor oyun :)

Çok uzun sürecek mi acaba o düzeye ulaşmak 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok uzun sürecek mi acaba o düzeye ulaşmak 

Kişiden kişiye değişiyor bu konu sizin oynama isteğinize ve sürenize bağlı. Depo seviyelerini yükseltin maden ve savunma birimlerini sonra saldırı için kışlayı yükseltin. Tek oyuncu görevleri var bunları yaparak çok rahat bir şekilde sizin işlerinizin yoğun olduğunu düşünsek 1 hafta en fazla :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tablette olsa daha zevkli olacak galiba telefona yükledim ama pek birşey anlamadım :D

Tablette çok daha keyifli oluyor ipad4 var bende saldırı yaparken yada köy düzenlerken çok rahat ve zevkli oluyor.

benim 900 kupam var abi şuanda seviyem 26 olmuş durumda 2 saat içinde 1000 kupa yaparım tek sorun klan adını yazdığım zaman 2 tane klan çıkması sizin klandaki kişi sayısı kaçtı ?

Şu an 27 kişiyiz kardeşim. Klan bilgi kısmının resmini yüklüyorum daha çok yardımı olur sana :)

post-6097-0-70668200-1392398481_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.