Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç Boyasindaki Akma

Osman Türkol

Soru

Arkadaşlar aracımı aldıktan sonra bu geçtiğimiz pazar günü yıkadıktan sonra kurularken,aracın sağ ön kapı şase içinde menteşeler arasında fabrika dan olduğuna kanaat getirdim çünkü sonradan olma gibi durmuyor boya akması olduğunu fark ettim.Fotosunu çektim acaba sizlerin araçlarında böyle bir durum var mı? Birde sanki dışarıdan görünmeyen yerlere boya daha az olmuş gibi bir görüntü var yakından dikkatli bakırlırsa belli oluyor Beyaz diye mi?post-5858-0-97507000-1391699846_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı şey benimde başıma gelmişti. Renk ile alakalı bir durum değil. Fabrikasyon boya tabancasından kaynaklı sorunlar. Ve maalesef Ford bunları pek önemsemiyor. Oysa ki vw Mercedes, BMW gibi markalarda bu şekilde boyalı araçları satmıyorlar. O yüzden kafanıza fazla takmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı şey benimde başıma gelmişti. Renk ile alakalı bir durum değil. Fabrikasyon boya tabancasından kaynaklı sorunlar. Ve maalesef Ford bunları pek önemsemiyor. Oysa ki vw Mercedes, BMW gibi markalarda bu şekilde boyalı araçları satmıyorlar. O yüzden kafanıza fazla takmayın.

Kim diyor bunu :D Pehhh 

Onu da geçtim kıyas ve bilgileri eksik böyle basite indirgemeyin.. Eğer ford takarsa her detayı şuan ford'a değil başka markaya binerdiniz :D

Markalardan beklentilerinizi iyi kestirmeniz lazım. Ayrıca ilk cümleme geleyim. O premium araçlarda da ne hatalar var neyse banane :)

Yukarıdakilere ek olarak bir düzeltme:

''Boyalı araç satmıyorlar'' vay be alanlarda ne enayiymiş boyasız arabalar alıyorlar!  :D Boyalı algısını değiştirmek dileğiyle..!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hatalı boya olduğu kesin, fordun bu konuda(son kontrol) sallamasyon iş yaptığıda kesin, ancak iç kısımda olduğundan dert edilecek birşeyde değil.

Servise başvurun, opak renk olduğundan zımpara + pasta ile düzeltilebilir diye düşünüyorum düzelmezse bakım vs hediye kopartabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bugün ford oto koça gittim.Serviste gerekli işlemleri yaptıktan sonra otosan dan cevap gelmiş.Boya düzeltmesini garantiden yapılması konusunda bilgi vermişler.Bana da haber verildi Çarşamba günü gideceğiz.Bu işlemleri kapı sökülmeden yapılması konusunda anlaştık.Sadece el imkanı ile güzelce düzeltmesi yapılacak yapıldıktan sonra fotoları paylaşırım.Hepinize kazasız günler dilerim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar Ozan beyin dediği gibi zımpara+pasta+cila ile 1 saat gibi bir zamanda kapıyı sökmeden gergi kolunu sökerek hallederiz dedi boyacı ondan yoksa kapı sökülmesi yaptırmam fabrikasyon gibi olmuyor çünkü 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.