Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus 2012 Trend X De Usb Girişi

Burak M.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar bu kadar neden uzadı ben anlamadım.

Donanım listesi burada var bi bakın bakalım :) 

AUX YOK, USB STANDART. Eskiden ne vardı ne yoktu olayı gereksiz uzamış. 

AUX-IN sadece Titanium ve üzeri ayrıca Sony ile gelmektedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2012 ilk iki çeyrek modeliyse  torpidoda eğer son iki çeyrek modeli ise bardaklıkların arkasına doğru olan gözde.. Buralarda yoksa yoktur.

Aux girişi ise telefonun falan sesini hoparlörden duymanızı sağlar. Yani aracın hoparlorünü kullanırsınız diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok teşekkürler bu arada araç 2012 kasım da alındı yani bardakların arkasına doğru olan gözde değil mi ?

Aux araçta bulunuyor ama girişi nerede asıl konu da bu

arkadaş yazmış işte nerde olduğunu ya torpido da ya da bardaklıkların orda diye .aux +usb ikiside yan yana girişi sizin araç trend x miş o zaman bardaklıkların ordadır trend x sonradan çıktı zaten .ilk gelenlerde torpido da idi sonra kol dayama ile bardaklıkların oraya aldılar.trend x de sonradan eklenen donanım olduğu için bardaklıkların ordadır aux +usb ..trend x donanımı çıktığında aux ve usb yi bardaklıkların oraya almışlardı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yani kulaklıkların ucundaki telefona takılan şey gibi

aynen , kulaklıktan nasıl müzik dinliyorsanız aynı şekilde aux kablosu ile telefon veya mp3 çaları araca bağlayıp arabada mp3 çalarınız veya telefonunuzdaki müzikleri dinleyebiliyorsunuz ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.