Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Superonline Adsl'e Geçiş

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar ;

Uzun süredir TTNET adsl kullanıyoruz... Fakat gereksiz fiyat yüksekliği yüzünden Superonline ADSL kampanyasına geçiş yaptım...Birkaç güne modem ve telefon göndermini yapacaklarını söylediler... Karşılaştırma şu

TTNET 8 MBPS (sınırsız) ayrıca sabit telefon ücreti ayrıca görüşme ücretleri en aşağı 100 TL ödüyorum

Superonline 8 MBPS(sınırsız) + aylık 100 dk her yöne telefon görüşmesi 24 ay boyunca 59 TL ödeyeceğim

Superonline kullanıcıları memnun mu acaba pişman olur muyum ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiber ise bölgesel değişiyor.

Fiber değilse pişman olmazsınız hatta uydunet bile önerebilirim.

Fiber saçmalığına bakar mısın :D Evimin önüne geçen yaz fiber döşediler :D Apartmanda yok tamam yaptıralım dedik, sitelere tesisat çekiyolarmış :) ADSL için anlaştık umarım TTNET'den iyi olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiber saçmalığına bakar mısın :D Evimin önüne geçen yaz fiber döşediler :D Apartmanda yok tamam yaptıralım dedik, sitelere tesisat çekiyolarmış :) ADSL için anlaştık umarım TTNET'den iyi olur :)

İkisinde de aynı paketi almışsın. Eğer orada daha üst paketleri sunabilen alt yapı varsa ikiside aynı olur yani içinde sınırlama olan paketlerde pek değişiklik olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Umarım söylenilenler gibi olur... Sadece ttnet'de 8 mbps internete 80 lira veriyodum telefon hariç :( Bunda görüşme dahil 59 TL çok mantıklı geldi.

Fiyat/Performans olarak çok daha iyi seçenek olduğu aşikar canım :) Aynı alt yapıyı kullanıyorlar telaş yapma hiç

Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay, Uydunet simetrik hakkında bilgin var mı? 

Ayda 200 tl. Başka birşeye ihtiyaç var mı :P 

Simetrik İnternet : Download ve Upload hızları eşit olan internete simetrik internet denir. Genel kullanım alanları bir web servisi (Web Hosting, E-mail Hosting, Game Server vb.) sunan firmalar / şahıslar içindir. Simetrik internet aktivasyon ücreti 35 TL dir ve bir kereye mahsus alınır . 5 Mbps’e kadar Simetrik internet Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayda 200 tl. Başka birşeye ihtiyaç var mı :P

Simetrik İnternet : Download ve Upload hızları eşit olan internete simetrik internet denir. Genel kullanım alanları bir web servisi (Web Hosting, E-mail Hosting, Game Server vb.) sunan firmalar / şahıslar içindir. Simetrik internet aktivasyon ücreti 35 TL dir ve bir kereye mahsus alınır . 5 Mbps’e kadar Simetrik internet Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

Kullanan tanıdığın hiç var mı manasında sordum canım. 5 Mbsp'ye "kadar" kısmı yüzünden tereddütlerdeyim. Yoksa fiyatı çok da bir şey değiştirmeyecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olsam ADSL olarak TTNET'den başka bir firma tercih etmezdim. Günahım kadar sevmiyorum TTNET'i fakat aslında alınan hizmetin büyük bir kısmının alt yapısı yine TTNET'den sağlanıyor. Başka bir diyişle TTNET'de yaşadığın problemler + Superonline 'da yaşayacağın problemlerin eklendiğini hayal ederek karar verebilirsin. Belkide hiç problem yaşamazsın, fakat buna pek ihtimal vermiyorum. Fiyatı düşürecek ama sorunları artıracak diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.