Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kalorifer Düğmeleri Değişimi Fotograflı Anlatım

Önerilen Mesajlar

herkese merhaba,

herkesin aklında olan fakat yaabilir miyim diye endişelendiği focus 3 kalorifer düğmeleri değişimini yaptım. Her aşamasını sizlere yardımcı olması açısından çektim. Kolay gelsin :)

ihtiyacımız olan malzemeler;

xVlDYV.jpg

eski düğmelerimizi pensenin ucuna bezi sararak sıkıca tutup kendimize doğru çekiyoruz.ve düğmelerin 3 ünü de çıkartıyoruz.

xAAz3X.jpg

Daha sonra yeni düğmelerimizi alıp geceleri fazla ışık verip rahatsız etmesin diye alt tarafındaki şeffaf kısmı siyah bant ile sarıyoruz.

wbl6kd.jpg

Bantın fazlalık kısmını maket bıçağı ile kesiyoruz.

emGo31.jpg

daha sonra düğmelerimizi yerlerine takıyoruz ve mutlu sona ulaşıyoruz

x07z19.jpg

xRJDP6.jpg

Kesinlikle eskisinden çok daha güzel duruyor gece görüntüsü de gayet güzel oluyor.

selamlar, saygılar

Önder

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimle anlatman çok güzel olmuş gerçekten, emeğine sağlık. Bende almayı düşünüyorum bunlardan var mı peki herhangi bir sorun? Yerine tam oturmama, yumuşak dönmesi gibi.

Çok güzel akşam olunca birde karanlık halde çekim alalım :) Işık nasıl geçiyor veya geçmiyor :) değil mi ama

Aynen, birde gece nasıl göründüğünü görebilirsek çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel akşam olunca birde karanlık halde çekim alalım :) Işık nasıl geçiyor veya geçmiyor :) değil mi ama

Teşekkürler tabi akşam olunca eklerim.

Resimle anlatman çok güzel olmuş gerçekten, emeğine sağlık. Bende almayı düşünüyorum bunlardan var mı peki herhangi bir sorun? Yerine tam oturmama, yumuşak dönmesi gibi.

Aynen, birde gece nasıl göründüğünü görebilirsek çok iyi olur.

teşekkürler yardımcı olabildiysem ne mutlu. Bende herhangi bir sorun olmadı hepsi tam oturdu ve dönmesinde de sıkıntı yok güzel oldu fakat bazı arkadaşlar en sonuncunun biraz yumuşak döndüğünü söylemişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler yardımcı olabildiysem ne mutlu. Bende herhangi bir sorun olmadı hepsi tam oturdu ve dönmesinde de sıkıntı yok güzel oldu fakat bazı arkadaşlar en sonuncunun biraz yumuşak döndüğünü söylemişti.

Güle güle kullanın. Bu arada nereden aldınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinize emeğinize sağlık cidden çok yararlı bir paylaşım olmuş yapmayı düşünen fakat çekinenler için. Sondakinin yumuşak dönmesi sorununu duyunca ben vazgeçmiştim değişimden sizden görünce tekrar depreşti isteğim  :yemek:

Aynneeeennnn.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın. Bu arada nereden aldınız?

Akgül Ticaret'ten aldım 45 TL'ye

anlatım için teşekkürler.

Acil titanium teybi al bence.

Yapılacaklar listemde ilk sırada

Elinize emeğinize sağlık cidden çok yararlı bir paylaşım olmuş yapmayı düşünen fakat çekinenler için. Sondakinin yumuşak dönmesi sorununu duyunca ben vazgeçmiştim değişimden sizden görünce tekrar depreşti isteğim  :yemek:

Aynneeeennnn.....

Bende yumuşak dönme falan olmadı hepsi gayet sıkı ve olması gerektiği gibi sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim. :)

Kafaya taktım focus yazılısını bulursam alacam. :D

bende ona bakmıştım o zaman sahibinden.com da bir satıcıda mevcuttu fakat focus yazılı olanlarda focus yazısı düz durmuyor o nedenle kötü durduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.