Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Gözlük Çekmecesi

Emrah Karaalan

Soru

Dostlarım sormadan edemeyeceğim bizim araçlara koydukları eski tepe lambasının olduğu yerde konumlanan ve sadece gözlük koymaya yarar diye nitelendirdiğim alanın bir ekstra cazibesi var da benmi bilmiyorum. Yani o kadar alanı bir gözlük içinmi işgal ettiler. Onu öğrenmek istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Dostlarım sormadan edemeyeceğim bizim araçlara koydukları eski tepe lambasının olduğu yerde konumlanan ve sadece gözlük koymaya yarar diye nitelendirdiğim alanın bir ekstra cazibesi var da benmi bilmiyorum. Yani o kadar alanı bir gözlük içinmi işgal ettiler. Onu öğrenmek istedim.

Koymasan şikayet, koysan şikayet. 

Evet gözlük için sadece, daha ne olsun ki? 

Tek sorunu, sürüş esnasında gözlük değiştirmek isterseniz aynayı kapatıyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çok severek kullanıyorum dostlarımda bir gözlük için bu kadar hengameye değermi onu düşünüyorum

yanlız aynı yerde ; aracın sensörleri ve ; bluetooth , ve sync için mic ler filanda var ... yani sadece gözlük kabının kapladığı alan değil ... :yeah:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sensör derken ; ne sensör ne ben söyleyeyim :)))  

şaka bir yana ; aktif şehir içi güvenlik filan birsürü zımbırtı var ... bende bildiğimden değilde tahmin yürütüyorum :)

bu arada chevrolet aveo larda nohut kadar mic ler yüzünden araçta bağırarak konuşuluyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O parça tek tip bir parça. Gözlük koymak için o kadar şişkin olması şart. E bir de Titanium X lerde sunulan led iç ortam aydınlatmasının ledleri var orada. Onları da genel tasarıma uydurup, janjanlı bir yapıda yerleştirmek gerektiğinden gözlük koymanın şişkinliğine bir de ledlerin janjanlı yapısı eklenince kenarlara doğru taşırmışlar tasarımı. Bence gayet te şık duruyor. Öyle kaba saba değil. Ortada tek gözlük koyma yeri olsa ve sadece gözlük koymak için bir kap gibi tasarlansa çok çirkin olurdu. Tasarlayan tasarımcıları tebrik ediyorum. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O gözlük haznesine o kadar özenmeyin. Bende var ama kullanmıyorum çünkü gözlüğümü koyduğumda yolda ilerlerken veya yüksek basslı müzik dinlerken titreşimden gözlük ses yapıyor zırıl zırıl. Gözlük kabının İçini uygun kadife veya nubuk tarzı kumaşla kaplamayı düşünüyorum kullanabilmek için. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.