Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Evet düm düz. Yani boş. 500 hp lik Cupralara o fiyatı istememişler demek istiyorum. Bu standart hali.

Orjinal değil onlar isterse 50 lira olsun :) sen farklı dil ile bakıyorsun ben farklı, sağlık olsun düz deyince biz çüpra olarak da demedin algıladık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal değil onlar isterse 50 lira olsun :) sen farklı dil ile bakıyorsun ben farklı, sağlık olsun düz deyince biz çüpra olarak da demedin algıladık.

Orjinal değil biliyoruz tabi de sonuçta bayağı masraf edilmiş araçlar ve bunu satarken fiyata ekliyorlar. Onlar bile bu kadar istemiyor. Neyse...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vardır efenim bişey demedim :)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-turbolu-sahin-turkiyede-tek-167390164/detay bu ilan var bi de alacak kişinin buna da bakmasını öneririm. performans araçları sonuçta :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iyi emek ve işçilik var yalnız üzerinde. Neye yarayacaksa :D Dışı 131 içi slx olmuş. 30bin değil de 3bin çalışır benden ağaçtan para toplasam...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sahibinden.com değil ama ilan sahibinden :D 

Ford focus Shelby  ST 

Shelby tarafından ebayde açık artırma ile satılıyor. 

Başlangıç fiyatı 20K USD 

ilan bu: 

http://www.ebay.com/itm/Ford-Focus-SHELBY-/171413514570

araba bu 10393935_830037037020889_274466540274936

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.