Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Ekran Özellikleri Hakkında

Emrah Karaalan

Soru

Dostlarım selamlar focus 3 titanium ecobost aracımda herhangi biir ek paket almadım. Ve merak ettiğim standart teyp üzerindeki ekran ve kilometre kadranı üzerindeki ekranlar nasıl. Bayide sadece trend araç vardı ve iki ekranda dotnet ekrandı yani renksiz. Fakat internetteki çoğu görselde renkli ve geniş ekranlar geliyor acaba bunlar bir paket ilemi geliyor yoksa çıkma olarak bulunupmu monte ediliyor.

Saygılarımla..

post-4852-0-21245100-1388266587_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIMk3- Genel Bilgiler" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIIMk3- Sorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

almak sorun değilde en azından takma kurma vb gibi durumlara servis yerine görüşüp fikir yürütebileceğim birilerini bulsaydım güzel olurdu..

Sitemizde anlatımlar var kimseye gerek yok :) Tabiki forumdaş bulunur beraber yapılıır :yeah: serviş şart değil. Ayrı başlık daha etkili olur bunun için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim merak ettiğim göstergeyi aldığımızda servis km yi ayarlamam derse özellikle bizim çevremizdeki servisler,ne yapacağız?

Satın almadan konuşun, km düşürmekten değil aktarmaktan bahsediyoruz, bilgisayara bağlandığında 2 dakikada yapılıyor ve tamamen yasal.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu tarz ekranlar ilk gelen Focuslarda bulunuyor. Focus alırken özellikle sıfır araç almamama sebep olan şeydir bu.

Şansıma çok temiz 12 model 2900km de kapalı garaj arabası buldum ekranlar renkli ikiside. titanyum + smart paket dizel hb.

Gerçekten aracın albenisini çok degiştiriyor.

Kugalarda renkli ekran geliyor focuslarda yeni gelenlerde kaldırmışlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focuslarda yeni gelenlerde kaldırmışlar

Türkiye pazarını zaten bu renkli ekranlara layık görmemişlerdi ama Avrupa pazarında üst donanımlarda standarttı, gerçekten sonradan kaldırdılar. çağdışı bir tutum ve hiç yakışmıyor Ford'a...Sınıfında bu konuda basitlikte tek!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.