Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Oto Koltuğu Aparatı (Isofix Bağlantı Noktası)

c.erdem

Soru

mrb.

bugün recaro monza nova ıs oto koltuğu aldım.

ama arabaya ( 2008 ghia tdcı ) kurmaya gittiğimde isofix için olması gereken demir aparatların olmadığını gördüm.

satıcıya geri koştum.. satıcı serviste onları takıyorlar dedi...mesai saati olmadığı için servisi de arayamadım.

bu konuda bir bilginiz var mı isofix için o 2 demir aparat takılıyor mu ? fiyat hakında bilginiz var mı 

hatta kullandıysanız recaro monza nova ıs  oto koltuğu için de yorumlarınızı bekliyorum.

teşekkürler.

post-1709-0-62742300-1386451692.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

araç 2008 focus. isofix var da o demir aparat yok Engin bey. bi o sıkıntı.

Anlayamadım. Zaten iki adet koltuğun bağlandığı parça var. O demirler tüm koltuğu tutuyor. Onlar yoksa isofix yok zaten. Farklı bir durum var herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yeri var yani hazırlığı var ama demir yok, opsiyonel ve ücretsizmiş satılırken ama alan kişi istemesi gerekiyormuş.

serviste takıyorlarmış ama kuvvetle muhtemel 60-70lira bi ücreti varmış.

bende koltuk alma arefesindeyim ama karar vermek çok zor. CYBEX Pallas 2-fix düşünüyorum bu tar oda ama canlı görme şansım olmadı emin olamıyorum kullanımı nasıl pratikmi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yeri var yani hazırlığı var ama demir yok, opsiyonel ve ücretsizmiş satılırken ama alan kişi istemesi gerekiyormuş.

serviste takıyorlarmış ama kuvvetle muhtemel 60-70lira bi ücreti varmış.

bende koltuk alma arefesindeyim ama karar vermek çok zor. CYBEX Pallas 2-fix düşünüyorum bu tar oda ama canlı görme şansım olmadı emin olamıyorum kullanımı nasıl pratikmi?

gebze nazer yetkili serviste kampanyalı ! 100 tl ye taktılar.dediğiniz oto koltuğunu bilmiyorum ama bizim aldığımız 9-36 kg. recaro 'yu biliyorsunuzdur formula vs.araç koltuğunu yapan alman firması fiyatı 600 tl civarı.bize mantıklı geldi aldık.henüz çok fazla kullanmadığımız için önerme konusunda bir şey demeyeyim.

c.erdem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu koltuklarda Britax ve Maxi Cosi iyidir. Üzerine çocuk oturacağı için ucuza gitmeyin. Uluslararası testlerde yeri olan başarılı markaları alın derim. Bende isofix Britax römer 9-36 kg olan var. Kılıfla hiç yıpranmadan kullandık bu güne kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Elimizi koltuğun arasına sokunca orada iki tane  demir var ancak o demirlere çocuk koltuğunun neresini takıyoruz ben çözemedim ve oto koltuğunu koyup, normal emniyet kemerini bağladım, inşallah bir şey olmaz. (çocuk:20 kg)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Elimizi koltuğun arasına sokunca orada iki tane  demir var ancak o demirlere çocuk koltuğunun neresini takıyoruz ben çözemedim ve oto koltuğunu koyup, normal emniyet kemerini bağladım, inşallah bir şey olmaz. (çocuk:20 kg)

o demirli yere oto koltuğunun plastik bir parçası ve oraya takılan isofix ayağı var.bu şekilde kullanılıyor.kemer için değil yani özllikle isofix için o demirleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yurt dışında hangi siteden var acaba, ben baktım bir iki siteden daha pahalıydı. Adresini verirseniz bende alacamda.

geçen ay taktırdım amlum demiri 110 lira karşıyaka arkas otomotivde.

2 vida sıkıyorlar o kadar. benim gibi para kaptırmayın yurtdışından getirtin 16 euro.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 06.06.2014 at 11:49, Ahmet İhsan Akşen said:

Ahmet hocam ebay'de 3 tane var biri sadece ingiltereye gönderiyor, ötekilerin kargo ücreti biri 20 diğeri 199 pound. Pound TLnin yaklaşık 4 katı. Ürünler ise 12 pound gayet uygun. Sadece getirtmesi pahalı. Çin'de de yok sanırım...

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Ford-Focus-2005-2010-Isofix-Kit-For-Child-Seat-New-1357238/151037948035?_trksid=p2047675.c100009.m1982&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D33983%26meid%3Daf6bd465f7af4de9ace46edd818cd177%26pid%3D100009%26rk%3D1%26rkt%3D10%26mehot%3Dpp%26sd%3D371490644863

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

this HTML class. Value is http://www.ebay.de/i

@Emre Ş. ebay.de sitesinde var.

Almanya içine ve ücretsiz kargo 21 euro.

Almanya'dabir tanıdık varsa alsın sana normal posta ile yollasın.

Polonya'da da 80 Zloti imiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.