Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Oto Koltuğu Aparatı (Isofix Bağlantı Noktası)

c.erdem

Soru

mrb.

bugün recaro monza nova ıs oto koltuğu aldım.

ama arabaya ( 2008 ghia tdcı ) kurmaya gittiğimde isofix için olması gereken demir aparatların olmadığını gördüm.

satıcıya geri koştum.. satıcı serviste onları takıyorlar dedi...mesai saati olmadığı için servisi de arayamadım.

bu konuda bir bilginiz var mı isofix için o 2 demir aparat takılıyor mu ? fiyat hakında bilginiz var mı 

hatta kullandıysanız recaro monza nova ıs  oto koltuğu için de yorumlarınızı bekliyorum.

teşekkürler.

post-1709-0-62742300-1386451692.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaşlar aparatı aldım servis 180 dedi ücretsiz değilmiş izmir otouzdan 100 tl ye aldım bornovada kendım taktım konu actım vıdeosuna ordan bakabılırsınız montaj vıdeosuda var 

--2 dakika sonra eklendi--

Ender Şen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

C-Max la Focus da standart mı bu demir aparat. Yoksa ölçüleri farklı mı?

isofix genel standart zaten focuslarda arkada 2 tane bulunuyor sağ ve sol olmak üzre. herhangi bir aparat almadım benimkini takarken. muhtemelen seninkinde de vardır. koltuğun sırtla bitiştiği yerde U şeklinde demir parçası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Olcay Sert yazdı:

isofix genel standart zaten focuslarda arkada 2 tane bulunuyor sağ ve sol olmak üzre. herhangi bir aparat almadım benimkini takarken. muhtemelen seninkinde de vardır. koltuğun sırtla bitiştiği yerde U şeklinde demir parçası

Yok kendime sormuyorum. Zaten bebek pusetlerini direk emniyet kemeriyle baglayabiliyorsun. Bu daha büyük yaşlar için ihtiyaç oluyo diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.