Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Aydınlatmalı Vites Topuzu

Önerilen Mesajlar

Sadece soketi takıp biten bir iş için bana biraz pahalı geldi.

neden? yani soketi takıp bitmesiyle ne alakası var? pahalı olan işçilik değil parça. yani parça pahalı derseniz anlarımda sadece soketi takılan bir parça olmasının fiyatıyla bir bağ kuramadım.

100 lira vardır diyordum 150 bana da çok geldi :)

çakır yapmazda ezparda ellerinde kalan parçalar için ciddi fiyat düşmeleri olabiliyor, sorulabilir. Mesela MFT için 2000 diyorlardı en son 1000 dediler.

Yok yaw in biraz 50 iyidir, yani bu paraya ben alırım... :)

abi sende benden beter çıktın, en uyduruk topuzları o fiyata veriyorlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden? yani soketi takıp bitmesiyle ne alakası var? pahalı olan işçilik değil parça. yani parça pahalı derseniz anlarımda sadece soketi takılan bir parça olmasının fiyatıyla bir bağ kuramadım.

Taktıran arkadaşın iletisinde "vites körüğünün içinde tesisatı hazır sadece soketini takıyorsun ve bitiyor:)" yazıyor. Bende buna istinaden pahalı dedim ama sanırım vites topuzu da değişiyor. Eğer öyleyse ve şimdi düşününce değişmesi daha mantıklı :) fiyat normal sayılabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taktıran arkadaşın iletisinde "vites körüğünün içinde tesisatı hazır sadece soketini takıyorsun ve bitiyor:)" yazıyor. Bende buna istinaden pahalı dedim ama sanırım vites topuzu da değişiyor. Eğer öyleyse ve şimdi düşününce değişmesi daha mantıklı :) fiyat normal sayılabilir.

evet topuz komple değişiyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...

Bugun montaj için orjinal topuzu söktüm ancak bu topuzun soketini göremedim, siz biliyorsanız nerede olduğunu tarif etmeniz mümkün mü?

hocam o vites topuzunu nasıl söktünüz,sola çevirerek çıkıyormu,yoksa alt bağlantısı felan varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.