Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Anahtar Pili Zayıf Uyarısı....

Serdar yaman

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ali Bey biz ezik style sahipleri olarak yedek anahtarlarımız 1960 model bir Anadol anahtarıyla aynı :)

Benim oğlan asi style diye bi klip izliyo, biz de ezik style diye klip yapalım o zaman :D

Arabayı aldığım gün yedek anahtarı hanıma vermiştim, al bu da sende dursun diye, yani ikinci anahtar da kumandalı olsaydı yine bir şey fark etmeyecekti, diyelim, kendimizi avutalım. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Pil için bir yere gitmeye gerek yok, CR2032 3V pili her elektronik mağazasında bulursunuz, kendiniz değiştirebilirsiniz.

Sustalı anahtarda yandan tornavida ile pil kapağının pimini itip kapağı çıkarmak lazım. Anahtarsız kumandada ise önce kapağı sonra anahtarı çıkarıp sonra  anahtarlığa yakın yerden içeriden düz tornavida ile çevirerek aralamak sonra aynı işlemi dışarıdan yapmak lazım. Yazarak anlatması zor, yapması da birazcık el becerisi istiyor ama ben bile yaptım yani...

Kılavuzda olması lazım... buldum!

pil.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yok  sustalı değil ama titanyumlarda iki anahtarlarda  aynı ayrıca style paketli aracı olan arkadaşlara ayıp ettiysem özür :(

üstad ben anlamadım seni

bende şu an var olan 2 anahtar var:birincisi kullandığım sustalı olan anahtar (üstte cem abinin mesajında resimdekinden),yedek anahtar ise sustalı felan değil eski model araçların anahtarları gibi...

Birde niye özür diledin bizden? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yok  sustalı değil ama titanyumlarda iki anahtarlarda  aynı ayrıca style paketli aracı olan arkadaşlara ayıp ettiysem özür :(

Özürlük ne var Fatih Bey :D Aynı Taner Abinin dediği gibi durum .. aracın değeri artı plus paket e 1500 daha eklemeyip titanium alamadığımızdan ezikliğimiz daha doğrusu pişmanlığımız :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

üstad ben anlamadım seni

bende şu an var olan 2 anahtar var:birincisi kullandığım sustalı olan anahtar (üstte cem abinin mesajında resimdekinden),yedek anahtar ise sustalı felan değil eski model araçların anahtarları gibi...

Birde niye özür diledin bizden? :)

2side sustalı değil. sizdeki sustalı anahtarın anahtar kısmı kapalı hali gibi araç düğmeyle çalışıyor pili filan biterse diye kapağın altından çıkarılan metal anahtar var. 2 anahtarda bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hayır anlamadığım yedek anahtarı sustalı olsa kaç yazar ? benim arabamı hasarlı almıştım ben 1. anahtarı sustalıydı kırılmış kaza anında yaptırmadım yedek anahtarını kullanıyorum kumandası dahi yok. Bi anahtar için ezikli gibi konuşmak saçma değil mi ? başkasına dahi olmasa kendinize dahi söylemeniz saçma geliyor bana. Herşeyinden memnunsunuzda bi anahtarı mı kaldı ? Madem öyle alırken neden bunu göz önünde bulundurupda almadınız ki ben onu anlamıyorum ? :S 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2side sustalı değil. sizdeki sustalı anahtarın anahtar kısmı kapalı hali gibi araç düğmeyle çalışıyor pili filan biterse diye kapağın altından çıkarılan metal anahtar var. 2 anahtarda bu şekilde

anahtarsız çalıştırma olayı yani hiç aklıma gelmedi iyi mi:))harbi ezmiş adam bizi :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bi anahtar için ezikli gibi konuşmak saçma değil mi ? başkasına dahi olmasa kendinize dahi söylemeniz saçma geliyor bana.

Bir başkası ya da kendimiz için ciddi ciddi "ezik" anlamında söylemiyoruz, ti'ye almak için, şakalaşmak için kullanıyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ezik olmak olumsuz algılanmamalı, gerek aile gerek okuldaki eğitim sistemi doğal bir sonucu olarak bu ülkede yaşayanlarının çok büyük çoğunluğunun bir karakter özelliği olarak bulunmaktadır.

Toplumun bilinçli cahil bırakılmaya çalışılmasının doğal bir sonucudur.

Durumu bilip zaman içerisinde düzeltmek hepimizin görevidir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.