Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vatan Computer Memnuniyetsizlik

Önerilen Mesajlar

Benim çalıştığım yerde de perakende satışımız var. Her gün kesin iade geliyor. Bakıyoruz paketi açık mı üzerinde herhangi bir hasar falan var mı, yoksa alıyoruz tabi. Ha bunun yanında kayışı takıp, tur atıp, tekrar söküp getirende oluyor bunu geri alın diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu cihaz vatan da 145 lira sizde neden 163 tl dedim. pc ye girdi 2 tıkladı 109 tl dedi

Çalışanların da bilmediği indirimler oluyor.

Ben plazma almaya gittim, 50" LG plazma Teknosa'da 1599 TL idi, Vatan'a gittim, aynı fiyat. Alayım dedim, barkod numarasını bilgisayara girdi, tıklarken tıklarken indirim olmuş 1.499'a alabilirsiniz dedi, sevimdim. Biraz daha tıkladı, tıkladı :D bugüne özel bir indirim daha varmış 1.399 liraya düşmüş dedi :D Yani 200 lira ucuza sattıklarından haberleri yoktu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalışanların da bilmediği indirimler oluyor.

Ben plazma almaya gittim, 50" LG plazma Teknosa'da 1599 TL idi, Vatan'a gittim, aynı fiyat. Alayım dedim, barkod numarasını bilgisayara girdi, tıklarken tıklarken indirim olmuş 1.499'a alabilirsiniz dedi, sevimdim. Biraz daha tıkladı, tıkladı :D bugüne özel bir indirim daha varmış 1.399 liraya düşmüş dedi :D Yani 200 lira ucuza sattıklarından haberleri yoktu.

bence siz onu düz 1000 tl ye alırmışsınız biraz uğraşsaydınız :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arıza durumundada servise yönlendiriyorlar benim bildiğim, çok oldu ama vatandan bi fotoğraf makinası aldım ekranında sorun vardı gittim değiştirin aynı ürünle diye kabul etmediler servise göndercez dediler. bende servise kendim gönderdim ekranı değişti. 

İade ürün olabilirmi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.