Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Acaba Kazalı Mı?

Ali Ermemiş

Soru

post-5001-0-17553400-1383511910_thumb.jp

Arkadaşlar aracımı 12-12-2012 tarihinde otokoçtan teslim aldım. çok dikkat etmedim aldığımdan beri ama gözüme takıldı bugün sağ ön far kaputtan 1 cm kadar dışarıda yani yüksek. sol taraf kaputla aynı hizada ama sağ yüksek. acaba ne iş?

net bi foto yok elimde ama zaten belki far ayakları ayarsız da olabilir. yinede fikir versin diye... yukarıda işaretli bölgede diğer tarafa göre yükseklik var...

Ali Ermemiş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar aracımı 12-12-2012 tarihinde otokoçtan teslim aldım. çok dikkat etmedim aldığımdan beri ama gözüme takıldı bugün sağ ön far kaputtan 1 cm kadar dışarıda yani yüksek. sol taraf kaputla aynı hizada ama sağ yüksek. acaba ne iş?

Fotoğraf paylaşırsanız daha iyi cevap alabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

istihareye yatayım sabaha yazarım.

herşey olabilir, belki montaj hatası belki çarpılıp yapıldı vs vs.

servise gidin sorun gerekirse boya değerlerine baktırın (tampon ölçülmez hata varsa usta anlar güzel boyandıysa onlarda anlamaz), düzelttirip dönün.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

{style_image_url}/attachicon.gif 2013-02-03 14.06.57.jpg

net bi foto yok elimde ama zaten belki far ayakları ayarsız da olabilir. yinede fikir versin diye... yukarıda işaretli bölgede diğer tarafa göre yükseklik var...

Benimde ayni boyle duruyor. Bence sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.