Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

General Mobile Discovery

Önerilen Mesajlar

uzguna yavrusu guzel gorunur sözunuze katılmıyorum oda söyle bırsey kötuyse ıyı dıye söyleyıp kendımıde mıleltıde kandırmanın bı anlamı yok bugune kadar hıc öyle yapmadım
Volkan bu sözleri sana söylemedim ki, bizde ameliyathanede teknisyenlerde var, bir hemşiremize hediye gelmiş, yani çoğu çok eleştirel bakmayan ve aldığının iyi olduğuna inanan veya inanmak isteyenler, bu nedenle beğeni veya yergilerini biraz dikkatle karşılarım. 

Şikayetlere bakarsan premium markalar için de yüzlerce bulursun. 

Kendin dene bence, verdiği hisse bak, beni etkilemedi mesela, beğenirsen tekrar irdeleriz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendin dene bence, verdiği hisse bak, beni etkilemedi mesela, beğenirsen tekrar irdeleriz. 

Sanırım almakdan gerı cayıyorum cem abi yavas yavas begenı sayısından fazla şıkayet yorumları mevcut teknolojıde deneme yanılma yönetımını pek sevmem .. sonucda parayı ben kazanmıyorum babam ve annem kazanıyor onlar alıcak onlarında kazandıgı 1 kurusu bıle sokaga atmam .. Kendı param olsa acımam belkı ama söz konusu annem ve babamın emegı olunca her kurusu benım ıcın çok degerlıdır .. bu arada cem abı dıyorum sorun olmaz umarım yakın buldugum ıcın boyle hıtap ettım  :wacko:

Bunu izlemenizi tavsiye ederim gerekli/yeterli incelemeye sahip olursunuz

bilgiye sahıp oluruz ama burdan sahıp olunan bılgıyle bırının alıp onu kullanıp elestırı yapması eksılerı ve artılarını farklı olucakdır kanısındayım ben . Internetten pek de ıcten ve yararlı bulmuyorum yorumları bırebır kullanandan almakda yarar var dıye dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkan yorumlara böyle takılırsın hiçbir telefonu alamazsın bunu unutma :D

Bazı şeylerden seçmeyi bilecen :) Kendine uygun olanı da sen bulacaksın biz bulamayız.

Sorunsuz telefon istiyorsan da kısmen iphone alacaksın ve yere düşürmeyeceksin veya modellerin TOP modelini alacaksın.

Bence fiyatına göre iyi, çok iyi cihaz değil tabiki de.. Ama diğerleri çok pahalı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkan yorumlara böyle takılırsın hiçbir telefonu alamazsın bunu unutma :D

Bazı şeylerden seçmeyi bilecen :) Kendine uygun olanı da sen bulacaksın biz bulamayız.

Sorunsuz telefon istiyorsan da kısmen iphone alacaksın ve yere düşürmeyeceksin veya modellerin TOP modelini alacaksın.

Bence fiyatına göre iyi, çok iyi cihaz değil tabiki de.. Ama diğerleri çok pahalı. 

Fıyatı evet ıyı yakup abı ama demek ıstedıgım

sıtesınde yazılan sıkayetler cıdden ıcıme bı acaba kuskusu dusurdu o yuzden boyle yaklasıyorum bır öncekı yorumda dedıgım gıbı alıp kullanan bırebır elınde olan bırılerı varsa forumda dıye söledım ben .. Cem abının söledıgı gıbı deneme yanılma yöntemı pekde mantıklı gelmıyor bana :) GM daha önce hıc kullanmadıgım ve kullananınada bugune kadar denk gelmedıgım bır marka :) şansmıdır bılınmez ama hıc cevremde Gm kullanan yok bugun farkettım bunuda :D 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçinde kuşku varsa alma bence de :) 2.el htc veya apple bak bence veya lg

Androıd lerdede daha dogrusu telefonda 2.ele pek guvenmıyorum :D ne kadar sorunlu bırıyım demı o olmaz bu olmaz sanırım lumıa alıcam onuda henuz arastırmadım ama kullanan arkdaslarım var cevremde onlardan görudugum kadarıyla ve azda olsa kullandıgım kadarıyla hosuma gıttı :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaş daha dün oğluna almış, 700 tl ye.. ekran koruyucuyu filmi takmayı becerememiş, bir tane daha alıp bana getirdi taktım 3 saat önce. sadece açtım baktım. sonuçta android bir telefon. ekranı başarılı geldi bana. performansını test etmedim. millet makinaları kasan oyunlar oynuyor falan..eğer telefon kitlenmiyorsa, bence her telefon başarılıdır. diğer mevzu donanım-ram-işlemci ile alakalı..resim içinse cep tel ne kadar iyi çekerse çeksin foto makina değil ya..en iyi cep kamera loş ışıkta çekendir. onuda iyi çeken ne var bilmem. ama ben kendime gm almam; samsung-htc-lg-nokia-iphone dururken..burada kriter kullanmak isteyeceğiniz işletim sistemidir..amaç tel görüşmesi yapıp, face de gezinmekse normal Nokia larda iş görecektir oldukça iyi şarj süreleri var..symbian çalıştıran 500-700 serisi..

eşime lumia 620 aldım, gayet iyi bir telefon..ekran 3.8..kibar ele oturuyor..ama stand by süresi zayıf, evde wifi işte ise oldukça çok tel görüşmesi yapıyor..1,5-2 gün gidiyor..

şarj yönünden 720 daha iyi, 2000 mah pil var içinde..performans ve ayrıntı için yeni 925 i beğeniyorum, 4,5 inç ekran büyük denmezse..

android olarakta htc desire 500 var yeni..

1 ghz çift çekirdekli 720 nin 1.5 ghz lisi çıkarsa 2014 te, alacağım..wp8 henüz 4 çekirdekli işlemcileri desteklemiyor diye biliyorum.. hoş ben 4 çekirdekliyim diyenlerde aslında 2 çekirdekli sanırım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanım haberde ayrıntılı inceleme vardı. Genelde çok tavsiye edilen bir telefon. Ekonomi modunda problem vardı normal kullanın diyorlardı. Birde güncelleme işi pek mümkün değil. Windows telefonlar eko sistem olarak pek tutmadı bazı popüler uygulamalar hala yok ve market fiyatları pahalı. HTC orta seviye, s3-4 mini tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.