Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

General Mobile Discovery

Önerilen Mesajlar

Bu telefondan almayı dusunuyorum hakkında bılgısı olan var mı dıye merak ettım arastırdım ama yınede tatmın olamadım kullanan varmı forumda acaba ? Varsa eksık yanları yada artıları nelerdır söyleyebılırmı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güney Amerika kökenli BLÜ firmasının ürünü.

Donanımda maksimum performansı minimum maliyetle sağlamış.

İşlemci iyi. 

4 GB hafıza ile geliyor ama hızlı bir bellek kartı ile 32 GB daha arttırmak mümkün.

Ekran iyi, kullanımı akıcı, kamerası çok vasat, pil idare ediyor.

Çok ince ama her an kırılacakmış gibi duran bir arka kapak var, düşürmeye falan gelmez.

Güncellemeler nasıl olur, uzun vadeli dayanıklılık durumu nedir, servis nasıldır gibi soru işaretleri var haliyle.

Sonuçta fiyatını duyunca insanın eleştiresi gelmiyor. 

Ama ben almam...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güney Amerika kökenli BLÜ firmasının ürünü.

Donanımda maksimum performansı minimum maliyetle sağlamış.

İşlemci iyi. 

4 GB hafıza ile geliyor ama hızlı bir bellek kartı ile 32 GB daha arttırmak mümkün.

Ekran iyi, kullanımı akıcı, kamerası çok vasat, pil idare ediyor.

Çok ince ama her an kırılacakmış gibi duran bir arka kapak var, düşürmeye falan gelmez.

Güncellemeler nasıl olur, uzun vadeli dayanıklılık durumu nedir, servis nasıldır gibi soru işaretleri var haliyle.

Sonuçta fiyatını duyunca insanın eleştiresi gelmiyor. 

Ama ben almam...

Internetten karsılastırmalarına bakdım samsung s3 ıle s3 mini ve s4 mini ıle karsılastırılınca oldukca önce olan bır telefon gm .. Siz neden almazsınız hocam ? Nokıa lumıa serısı dusunuyordum ama bugun medıa marketten gördum ılgımı cekdı arastırmak sızlerınde fıkırlerını almak ıstedım ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şarj aleti önemli bişey değil şebeke kaynaklı sıkıntıdan bile patlamış olabilir :) şarj aleti patladıktan sonrada çok memnunum diyordu :D

ehehe :D saolasın kafam karısık aslında hem fıyat hemde özellık bakımında bakıldıgında cıddı anlamda guzel bır telefon ama GM ıste hıc kullanmadıgım bır marka ve ınsan almadan önce 2 kere dusunuyor Nokıa lumıa 820 - 920 serısı ıle Gm arasında gıdıp gelıyorum  :wacko:  :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkesin 10'a sattığını biri 6'ya satıyorsa bunda bir bit yeniği vardır.

Ya çalıyordur bir şeylerden, acısı çıkar, ya da diğerleri hırsızdır bunu yaşatmazlar.

Bu konuda macera sevmem, 3-4 ay sonra bundan kurtulmaya çalışıp S4 mini alırsam fazladan para harcamış olmam mı ekonomi yapayım derken?

Tabii piyasaya girme çabası olabilir, maliyetine yakın satılıyor olabilir, sağlam ve destekli de olabilir, eğer öyleyse yanlış yatırım olmaz, çünkü isim yaptıkça fiyatı artar.

Türkiye'de GM diye satılıyor, orijinali BLÜ Life Play: http://blog.gsmarena.com/blu-life-play-hands-on/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkesin 10'a sattığını biri 6'ya satıyorsa bunda bir bit yeniği vardır.

Ya çalıyordur bir şeylerden, acısı çıkar, ya da diğerleri hırsızdır bunu yaşatmazlar.

Bu konuda macera sevmem, 3-4 ay sonra bundan kurtulmaya çalışıp S4 mini alırsam fazladan para harcamış olmam mı ekonomi yapayım derken?

Tabii piyasaya girme çabası olabilir, maliyetine yakın satılıyor olabilir, sağlam ve destekli de olabilir, eğer öyleyse yanlış yatırım olmaz, çünkü isim yaptıkça fiyatı artar.

Dogru bır dusunce hocam ama bana görede dıger markalar fıyatları asırı şişirip satıyorlar piyasaya suruyorlar bu öyle degıl ama yıne dedıgınız gıbı ısımıde şansa bırakmak macera aramak hıcde cekıcı gelmıyor :) Bu yuzden bu başlıgı acmak ıstedım kullanan varsa bılgı yorum almak ıcın 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çevremde birkaç kişide var, tabii kuzguna yavrusu güzel görünür, zaten eline aldığında da rahatsız edici bir yanı yok.

http://bluproducts.com/

Ben genelde akıllı telefonları temiz ikinci el almayı tercih ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çevremde birkaç kişide var, tabii kuzguna yavrusu güzel görünür, zaten eline aldığında da rahatsız edici bir yanı yok.

http://bluproducts.com/

Ben genelde akıllı telefonları temiz ikinci el almayı tercih ediyorum.

Bende sıfır tercıh ederım ımkanım el verdıgı surece tabı .. Kuzguna yavrusu guzel gorunur sözunuze katılmıyorum oda söyle bırsey kötuyse ıyı dıye söyleyıp kendımıde mıleltıde kandırmanın bı anlamı yok bugune kadar hıc öyle yapmadım yapmamda inş bırsey gercekden guzelse tavsıye ederım ama kötuysede bunu belırtırım kı dostlarıma arkadaslarıma bı yardımım olabılsın dıye  :wacko:Bu arada fıkırlerınizi dusuncelerınizi benımle paylastıgınız ıcın ayrıca tesekkur ederım hocam :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arkadaşımda almıştı ama görüşemedim bi ara sorarım nasılmış 

bende akıllı telefoncular diyarına katıldım :) gittim i4 8gb aldım ios7 güncelledim ama hiç beğenemedim iphone4 yavaş geldi sanki bana geçişler falan hiç akıcı değil tarayıcısını da beğenmedim babama verip onun s3 ünü aldım babamda sevmemiş bugün gitmiş s4 mini almış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) İphoneyi sevemıyorum nedense .. Arkdasınız ile görusup kısa zamanda bana geri dönus yaparsınız cunku buyuk ıhtımal ile ayın 1-2 gibi telefon alıcamda :)

Sanırım almakdan geri cayıcam bu telefonu http://www.sikayetvar.com/firma/detay/general-mobile adresındekı sıkayetlerı okuyunca ıcıme bı karartı coktu sankı :D bu neymıs böyle vov  :blink:  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) İphoneyi sevemıyorum nedense .. Arkdasınız ile görusup kısa zamanda bana geri dönus yaparsınız cunku buyuk ıhtımal ile ayın 1-2 gibi telefon alıcamda :)

tamam birazdan ararım yazarım buraya. 

bütçe ne kadar bence i4 ün modası geçti artık 5 alınmalı bundan sonra.

s3 mini ve s4 mini ler fena değil güzeller aslında ama ara model oldukları için ben pek tercih etmem sanki abisi alamadık kardeşini aldık der gibi :)

S4 miniyi inceledim biraz önce s3 ten ram i fazla ama fark göremedim bi uygulama açıp denemek lazım. Renkler s4 te daha canlı ama detaya inince s3 daha önde 

Ekran daha büyük olduğu için s3 ü tercih ediyorum ben kamerasını inceleyemedim s4 mininin. 

teknosa dan al kasko da yapıyorlar ben wave 2 mi değiştirmiştim yenisiyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.