Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Folyo Kaplama

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Bu nasıl çıkmıyor ben anlamıyorum :P dokunmam lazım.

5-6 kat atiyorlar iste :) enteresan ama videolarda adam farlari korumaya almiyor komple arabayi yaptiktan sonra bir tirnakla farlarin uzerindekileri sokuyor :)) birgun kafan atarsa ve paran varsa yaparsin iste :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5-6 kat atiyorlar iste :) enteresan ama videolarda adam farlari korumaya almiyor komple arabayi yaptiktan sonra bir tirnakla farlarin uzerindekileri sokuyor :)) birgun kafan atarsa ve paran varsa yaparsin iste :D

Nerde... Kafa atmaz artık o evreler geçti :P 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Arkadaşlar ben ciddi ciddi düşünüyorum. Konu açılmış olduğu için yeni konu açmak istemedim. Cevap atarken iletimi alıntı yaparsanız takip etmem daha kolay olacak. Aracımı mat ST sarısı, Mat siyah veya mat kırmızı kaplatmayı düşünüyorum. Parlak yada mat aracım için yakışacağını düşündüğüz  renkleri söyler misiniz?

Bu arada linkte bir tane sarı leon var onun rengi de hoşuma gitti. https://www.facebook.com/pages/Auto-Club-Gaziantep/193846044129076?ref=stream&hc_location=timeline

Fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben ciddi ciddi düşünüyorum. Konu açılmış olduğu için yeni konu açmak istemedim. Cevap atarken iletimi alıntı yaparsanız takip etmem daha kolay olacak. Aracımı mat ST sarısı, Mat siyah veya mat kırmızı kaplatmayı düşünüyorum. Parlak yada mat aracım için yakışacağını düşündüğüz renkleri söyler misiniz?

Bu arada linkte bir tane sarı leon var onun rengi de hoşuma gitti. https://www.facebook.com/pages/Auto-Club-Gaziantep/193846044129076?ref=stream&hc_location=timeline

Fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler ^_^

Mat sarı leon güzel olmuş gerçekten.

Olur neden olmasın fakat arabanizda lokal boya olmamalı.

Mertcan konunun başında GMG demiş araştırdım gerçekten çok iyi bir yere benziyor. Ve 2 tane Focus 3 buldum aynı araba hatta ama renk farkli(mobilden giriyorum sizin araç ne bilmiyorum)

d8262b2a47085bddf959aacfe6eafaf6.jpg

acae2edc302ac30b06bcc498ced010f1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mat sarı leon güzel olmuş gerçekten.

Olur neden olmasın fakat arabanizda lokal boya olmamalı.

Mertcan konunun başında GMG demiş araştırdım gerçekten çok iyi bir yere benziyor. Ve 2 tane Focus 3 buldum aynı araba hatta ama renk farkli(mobilden giriyorum sizin araç ne bilmiyorum)

d8262b2a47085bddf959aacfe6eafaf6.jpg

acae2edc302ac30b06bcc498ced010f1.jpg

Valla mavi hali daha güzelmiş  :yeah: Parası bolmuş, sıvamaya yer arıyomuş, kaportaya komple sıvamış gibi duruyo  :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedefli beyaz mı yaptırsam acaba? Güzel olur gibi.. ruhsatı değiştirmeye de gerek kalmaz hem..

Yalnız lokal boya olmaması lazım denmiş.. rütuşlu yerler de buna dahil mi? minik boyutlarda rütuşlu yerler var bikaç tane..

Tabi ama bu dediğim folyoyu çıkartmaya gittiğinizde folyoyla birlikte geliyor rütuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.