Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Taksicilik İçin 1.0 Ecoboost Uygun Olur Mu?

Mustafa Çakıroğlu

Önerilen Mesajlar

Hayırlı olsun, güle güle binin. Ben aracı alırken 95 trendx ile 115 style arasında sadece 500 TL fark çıkarmıştı bayi, pazarlık yapsanız neredeyse aynı paraya getirtebilirdiniz belki de. Neyse tekrar hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun diğer taksicileri kıskandıracak bi seçim yapmışsınız :) :)

Teşekkür ederim Fatih Bey. Evet haklısınız bir ilk belkide :)

Hayırlı olsun, güle güle binin. Ben aracı alırken 95 trendx ile 115 style arasında sadece 500 TL fark çıkarmıştı bayi, pazarlık yapsanız neredeyse aynı paraya getirtebilirdiniz belki de. Neyse tekrar hayırlı olsun.

Style ile trend X arasında şu anda sizin dediğiniz rakam arasında bir kaç kattan faha fazla hemde çok daha fazla farlk var :(

Ali Bey style aslında çok istedim hem güç hem donanımdan dolayı ama arada bayağa bir fark vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style ile trend X arasında şu anda sizin dediğiniz rakam arasında bir kaç kattan faha fazla hemde çok daha fazla farlk var

Emin misin?

Liste fiyatında sadece 1000 TL fark var, ama Trend X için daha fazla indirim yapıyor olabilirler.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur Ahmet Bey. Ne güzel işte. Bizden erken davranan girişimcilerde olmuş :)

Böyle şeylerin olması güzel.

Emin misin?

Liste fiyatında sadece 1000 TL fark var, ama Trend X için daha fazla indirim yapıyor olabilirler.

Evet abi maalesef doğru. 2000 tl fark var. :(

hayırlı olsun

Mehmet Bey çok teşekkür ederim. İki haftaya gelicek anca araba :(

Cem abi trend X için iyi indirim yaptılar bana, style falan zaten yok bırak style trend X zor bulduk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur Ahmet Bey. Ne güzel işte. Bizden erken davranan girişimcilerde olmuş :)

Böyle şeylerin olması güzel.

Evet abi maalesef doğru. 2000 tl fark var. :(

Mehmet Bey çok teşekkür ederim. İki haftaya gelicek anca araba :(

Cem abi trend X için iyi indirim yaptılar bana, style falan zaten yok bırak style trend X zor bulduk.

Aracı sarı folyo mu kaplatacaksınız bu işlemin maliyeti nedir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sarı folyo çok sıkıntılı. Boyatmayı düşünüyorum. Folyoda yaz ve kış farklarında basınçlı su yıkama esnasında patlıyor yırtılıyor. Folyo bir geriliyor bir gevşiyor. Çok sıkıntı yani. Küçük bir sürtmede ambalajı açılmış çikolata gibi kalıyor. Kaporta ayrı yaptırıyorsun folyoyu tekrar yekpare o parçayı tekrar kaplayıyorsun. Çok sıkıntılı yani. Satmaya niyetimiz yok, boyatmaya karar verdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar şimdi plazadan aradılar ve style modelini termin süreside daha uygun şekilde olmak şartıyla style dizel 115 hp aldırdılar bana :) ufak bir farkla

Sizin adınıza sevindim.  :nazar:  Tekrar hayırlı olsun . Style sahibi olduğumdan mıdır nedir...  ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.