Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Xenon Degil Park Ampulu

Önerilen Mesajlar

Aydınlattığı. Bir yer yok anca fari aydınlatıyor.

resmin sol alt köşesinde aydınlattığı yer mevcut

Hayırlı olsun demekle beraber

Hamid bey o da ne öyle ampül kaç mumluk yaaaa :kıhkıh:

teşekkür ederim.benim ampül kesince arkadaşım verdi fazlalık varmış. bende şaştım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Photon ürünleri iyi oluyor. Üstünde renk sıcaklığınıda belirtiyor. Porselen-seramik tabanlı oluyor genellikle. Çan çin çon ledlerin 3-4 katı fiyatlı ama değer :)

tabanı biraz kalın. zor oturdu yerine esnetmem gerekti biraz. ömrü ne kadar olacak bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabanı biraz kalın. zor oturdu yerine esnetmem gerekti biraz. ömrü ne kadar olacak bakalım :)

Sayın Bilgi,karşıdaki sürücü siz olsaydınız ve gözleriniz yol dahil hiçbir şey göremeseydi bu ampülü takana ne derdiniz?

Fotoğrafa bakarken bile gözlerim kamaştı. Hele bir de gerçekte karşıma gelse!!!

Umarım ampülünüzün ömrü çok kısa olur. :mad:

Ayhan C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Bilgi,karşıdaki sürücü siz olsaydınız ve gözleriniz yol dahil hiçbir şey göremeseydi bu ampülü takana ne derdiniz?

Fotoğrafa bakarken bile gözlerim kamaştı. Hele bir de gerçekte karşıma gelse!!!

Umarım ampülünüzün ömrü çok kısa olur. :mad:

fotoğrafta böyle çıkar gerçekte farın yanında görmezsiniz bile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park ampülü olduğu için göz almaz pek. Çakma xenon olsaydı Ozan dahil çoğu üye uyarıyı yapardı :)

Hatta farlar açıkken üstte mavimsi beyazımsı bir mum gibi ışık verir. 1400 lümenlik farın içinde seçmek zordur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park ampülü olduğu için göz almaz pek. Çakma xenon olsaydı Ozan dahil çoğu üye uyarıyı yapardı :)

Hatta farlar açıkken üstte mavimsi beyazımsı bir mum gibi ışık verir. 1400 lümenlik farın içinde seçmek zordur.

Sayın Kasımoğlu, o halde sayın Bilgi'den rica edelim; aynı fotoğrafı aynı şartlarda bir de farlar açıkken çeksin.

Ben de rahat rahat gidip yatağıma uyuyayım. :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Karsavuran,öyle deme... Gerçekte de aynen öyle kullananlar var. Çok kızıyorum ama...

bende kullandım biliyorum. dediğimi anlamanız için canlı görmeniz lazım elimde kendi aracıma ait fotoğrafta var ama yüklemeye üşendim :D

9 tane 5050 smd ledin göz alması söz konusu değil.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Kasımoğlu, o halde sayın Bilgi'den rica edelim; aynı fotoğrafı aynı şartlarda bir de farlar açıkken çeksin. Ben de rahat rahat gidip yatağıma uyuyayım.

Evde h7 ampülde var kuvvetli ledlerde. Ama bir sorun güç kaynağın var mı neyle çalıştıracaksın onları diye. Olsaydı h7 ve kuvvetli ledi bir arada yakardım ve bu ledler bozuk derdiniz eminim. Fotoğrafta öyle çıkmasının nedenini kendinizden düşünün.Gece karanlıkta uyurken birden bire ışıklar yandığında ve uyandığınızda nasıl görüyorsunuz? Her gün yanan ışık sanki güneş olmuş vuruyor gözünüze. Buda öyle işte :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.