Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

yaşadım bu duyguları bilirim saygılar üstad..cok güzel özetlemişin...kibarca olmuş gerçi ama olsun....

forumu zor durumda bırakmamak için :kıhkıh: saturday night fever olsaydı konu o zaman değişirdi ya da 18 :+ olsaydı..Özelden çoklu çet olmuyor mu acebaaa..çünkü çette de pek rahat konuşulmuyor....sonuçta forumun düzeyinin düşmemesi de lazım....zellikle bu konu f3 konusuysa....mesela bu muhabbeti sohbet blümünde yapsaydık keşkem...bence yakup buraları kırpsın bu konuda rockerroller-madmax usta aşıklar bölümüne transfer etsin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burası Focus 3 için bekleyenler kıraathanesine dönmüş. :)

Aynen öyle,bizde can sıkıntısından lak lak yapıyoz....Korkum yakında Focus 3 için bekleyenler mapushanesine dönüşmesi..Çünkü beklemekten sıkılıp,sinirlenip bir kaç tane otosan yetkilisini pataklayabiliriz...O zaman Sanal Alemde volta atıp gün sayacağımız çizikler atacağımız sanal mapushane duvarları lazım olacak... :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spy resimlerine bakarsan ben 3 senedir bekliyorum kardeş....İlk f3 fortolarını hala saklarım mesela nostalji olsun diye..Ama bir tane photoshop f3 resmi vardı o çok güzeldi,şimdiki yerine keşke o olsaydı...

Bende öyle bi resim görmüştüm bikaç sene önce belkide aynısıydı. Harika görünüyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.