Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple, 10 Eylül Için Özel Etkinlik Duyurdu - Iphone 5S Iphone 5C

Önerilen Mesajlar

iPhone 5C ön siparişi 13 Eylül‘de başladı ve aradan 24 saat geçti. Gün 14 Eylül oldu ve rakamlar açıklandı. İlk gün ön sipariş rakamının 1 Milyon‘un üzerine çıktığı bilgisi paylaşıldı ve Apple bu adımını tabiki başarı olarak değerlendirdi.

5S rakamları ise 20'sinden sonra belli olacak beklenti tabiki 2 milyon üzeri satış. (ilk gün için) (i5 2 milyon'u geçmişti)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iPhone 5C ön siparişi 13 Eylül‘de başladı ve aradan 24 saat geçti. Gün 14 Eylül oldu ve rakamlar açıklandı. İlk gün ön sipariş rakamının 1 Milyon‘un üzerine çıktığı bilgisi paylaşıldı ve Apple bu adımını tabiki başarı olarak değerlendirdi.

5S rakamları ise 20'sinden sonra belli olacak beklenti tabiki 2 milyon üzeri satış. (ilk gün için) (i5 2 milyon'u geçmişti)

100dolar daha ver 5s al ya...niye 5c alır ki insan :) kadınlar alıyordur renkli olsun diye :)   "kırmızı alıcam ben..elbisemin yanında çok güzel duracak" :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

100dolar daha ver 5s al ya...niye 5c alır ki insan :) kadınlar alıyordur renkli olsun diye :)   "kırmızı alıcam ben..elbisemin yanında çok güzel duracak" :P

İşte her durumun tersi var, niye 100 dolar verip onu alayım diyenler gibi.. Ucuz olsun iphone olsun bu kadar yani. Aslına bakarsan 100 dolar az değil yaklaşık %18 demek kontratlı olarak %50 fark var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte her durumun tersi var, niye 100 dolar verip onu alayım diyenler gibi.. Ucuz olsun iphone olsun bu kadar yani. Aslına bakarsan 100 dolar az değil yaklaşık %18 demek kontratlı olarak %50 fark var. 

5s de alacağı özellikler için değer bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.apple.com/ios/whats-new/

tüm liste burada, sizin cihaz ne kadar güncel bilmiyorum ama eski cihazlarda bazı özellikler olmuyor bunlarda sayfanın en altında yazıyor.

Yayınlandığında sizin cihaz güncelleme var diye uyarıcak. Pil yeterince doluyken güncelle diyeceksiniz olacak. Bedelsizdir.  

18 Eylül'de güncelleyebilirsin :yeah: iTunes üzerinden yani tavsiyem bu 18 eylül'de indirip restore etmek :)

Dün akşam ipade IOS7 geldi. Biraz uğraştım hatta Fransa Slovenya maçının 3. çeyreğini hiç izleyemedim.  Bizim retina 16 GBlık zaten 3.5u falan IOS 12.5 falan hafıza vardı. Bunun 1.5u müsaitti. IOS7 915 MB olarak geldi. İndir dedim indirmedi. 3.5 boş yer istiyor bir sürü işe yarar şeyi silmek zorunda kaldım . 3.6 yer açtım. BU sefer de inmemeye başladı hata veriyor. %60 batarya vardı ama ben anladım elektrik istiyor. Elektriğe bağladım gene olmuyor. Baktım Ipad sapıtmış internet yok görünüyor. Ama var . ceptelde internet var aynı ağdan bağlanan ipadde yok. Kapa aç yaptım ve inmeye başladı. Inının ne kadar yavaş inme süresi 56 saat (ondan elektrik istemiş). 

Bıraktım yattım saat 5 te uyandım ki tamamlanmış murulmuş sadece reboot ve kayıt lazım ....İşin kötü tarafı ekstra hiç bir şey harcamamış hala 3.5 boş görünüyor ve ben uygulamaları sildiğimle kaldım. 

Sabah 11 yaşındaki oğluma gösterdim hiç beğenmedi. Bu ne yaaa çizgi film gibi olmuş dedi  :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam ipade IOS7 geldi. Biraz uğraştım hatta Fransa Slovenya maçının 3. çeyreğini hiç izleyemedim. Bizim retina 16 GBlık zaten 3.5u falan IOS 12.5 falan hafıza vardı. Bunun 1.5u müsaitti. IOS7 915 MB olarak geldi. İndir dedim indirmedi. 3.5 boş yer istiyor bir sürü işe yarar şeyi silmek zorunda kaldım . 3.6 yer açtım. BU sefer de inmemeye başladı hata veriyor. %60 batarya vardı ama ben anladım elektrik istiyor. Elektriğe bağladım gene olmuyor. Baktım Ipad sapıtmış internet yok görünüyor. Ama var . ceptelde internet var aynı ağdan bağlanan ipadde yok. Kapa aç yaptım ve inmeye başladı. Inının ne kadar yavaş inme süresi 56 saat (ondan elektrik istemiş).

Bıraktım yattım saat 5 te uyandım ki tamamlanmış murulmuş sadece reboot ve kayıt lazım ....İşin kötü tarafı ekstra hiç bir şey harcamamış hala 3.5 boş görünüyor ve ben uygulamaları sildiğimle kaldım.

Sabah 11 yaşındaki oğluma gösterdim hiç beğenmedi. Bu ne yaaa çizgi film gibi olmuş dedi :)

Bende iPhone 5e indirdim hiç beğenmedim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadasimin 4sine indirdik bu sabah ios7yi. Ben canli duvar kagidina bakmak icin duvar kagidini degistirdim eski haline getirmek istedik ekranda dikdortgen kucuk boyutlu bir foto vardi siyah zeminli bos kalan yerlerde siyah oldugundan guzel duruyordu ios7de bunu yapamadik foto buyuyor ama kucultulemiyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ipad 2 var retina ekrandan bir önceki versiyon. ios 7 için listede benim cihazımda görünüyor fakat korkum bunu yüklersem cihaz yavaşlar mı? çünkü bu yazılımlar son cihazlara göre tasarlanıyor kaş yaparken göz çıkarmayayım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ios 7  yi ben beğendim , iphone 4 'de yavaşlama filan yok ...   yeni telefon almış gibi oldu :) arada değişiklikler iyi geliyor ... 

ios 7 yi ipad 2 me yükledim. (biraz korku ile ) fakat şimdilik sıkıntı bir yavaşlama yok hatta çok hoşuma gitti. Apple yüzünü bayağı değiştirmiş görsellik çok farklılaşmış. herşey daha beyaz :)   yeni cihaz almış gibi....

Muhsin Karaarslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.