Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple, 10 Eylül Için Özel Etkinlik Duyurdu - Iphone 5S Iphone 5C

Önerilen Mesajlar

Sadece 11 ülkede (aşağıdaki link'te mevcut) satışta olan 5s gelmiş geçmiş en iyi başlangıca yine beklendiği gibi imzasını atmış.

Aşağıdaki rakamlar (ilk satır) ilk 3 gün verisidir.Yani 3 günde 9 milyon'dan fazla new iPhone satılmış.

Buyrun resmi açıklama: http://www.apple.com/pr/library/2013/09/23First-Weekend-iPhone-Sales-Top-Nine-Million-Sets-New-Record.html

Bu 6,500,000'de benimde 1 adet telefonum mevcut ilk gün almama rağmen hala kargolanmadı haftaiçi yollanması planlanıyor!

ScreenShot2013-09-30at121133AM.png

Açıklamanın Türkçesi

Yeni bir Rekor: iPhone Satışları İlk Hafta Sonunda Dokuz Milyona Ulaştı

Apple bugün yeni iPhone 5s ve iPhone 5c modellerinin, yeni iPhone'ların 20 Eylül'de piyasaya çıkışlarından sonra sadece üç gün içinde dokuz milyon satarak yeni bir rekor kırdığını duyurdu. Ayrıca, tamamen yeniden tasarlanan iOS 7 şu anda 200 milyonun üzerinde iOS aygıtında kullanılıyor. Böylece, tarihteki en hızlı yazılım yükseltme rekorunu da kırdık. iPhone 5s ve iPhone 5c, ABD, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Porto Riko, Singapur ve İngiltere'de satışa sunuldu. iPhone 5s'e yönelik talep başlangıç üretimini aştığı için, İnternet'ten verilen siparişlerin bir bölümü önümüzdeki haftalarda gönderilmek üzere programa alındı.

“Bu, şimdiye kadarki en iyi iPhone lansmanımız oldu. Dokuz milyondan fazla yeni iPhone sattık; bu ilk hafta sonu satışları için yeni bir rekor” diyen Apple CEO'su Tim Cook sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni iPhone'lar inanılmaz bir talep gördü; iPhone 5s başlangıç stoklarımızın tamamını sattık ve mağazalarımıza düzenli olarak yeni iPhone teslimatları yapmaya devam ediyoruz. Gösterdiğiniz sabır için hepinize teşekkür ediyor ve herkes için yeterli sayıda yeni iPhone üretmeye devam ettiğimizi bilmenizi istiyoruz.”

iPhone 5s dünyanın en iyi akıllı telefon deneyimini yeniden tanımlıyor: Olağanüstü ince ve hafif bir tasarımın içine sığdırılan Apple tasarımı A7 64 bit çip, TrueTone flaş özelliğine sahip yepyeni 8 megapiksel iSight kamera gibi muhteşem yeni özellikler ve telefonunuzu sadece bir parmak dokunuşuyla basit ve güvenli bir şekilde açmanızı sağlayan yenilikçi Touch ID teknolojisi. iPhone 5c yepyeni tasarımında, kullanıcıların tanıdığı ve çok sevdiği muhteşem 4 inç Retina ekran, A6 çipin ışık hızında performansı ve 8 megapiksel iSight kamera gibi özelliklerle ve yine olağanüstü uzunlukta pil ömrüyle1 geliyor. iPhone 5s ve iPhone 5c dünyanın diğer her akıllı telefonundan daha fazla LTE bandını destekliyor2 ve yepyeni FaceTime HD kameralara sahip.

iPhone 5s ve iPhone 5c, ilk iPhone'dan bu yana en önemli iOS güncellemesi olan, zarif bir renk paletiyle, daha canlı görünmesini sağlayan ayrı, işlevsel katmanlarla ve ince tasarlanmış hareketlerle tamamen yeniden tasarlanan göz alıcı bir kullanıcı arabirimine sahiptir.

iOS 7 Denetim Merkezi, Bildirim Merkezi, gelişmiş Çoklu Görev Yürütme Özelliği, AirDrop, Geliştirilmiş Fotoğraflar, Safari, Siri gibi yüzlerce yeni mükemmel özelliğe sahiptir ve iTunes'da dinlediğiniz müziklere dayalı ücretsiz bir İnternet radyo hizmeti olan yeni iTunes Radio ile.sunulur.3 iTunes Radio'ya bugüne kadar 11 milyondan fazla kullanıcı bağlandı ve en fazla dinlenen şarkı, Drake'in “Hold On, We’re Going Home” adlı şarkısı oldu.

Bir Apple Store'dan iPhone 5s veya iPhone 5c satın alan her müşteri ücretsiz Kişisel Kurulum hizmetinden yararlanabilir. Kişisel Kurulum hizmetiyle, müşterilerin e-postalarını ayarlayarak, Apple Store'dan yeni uygulamalarını göstererek ve daha fazlasını yaparak iPhone'larını özelleştirmelerine yardımcı olur ve böylece mağazadan yeni iPhone'ları hazır ve çalışır durumda ayrılmalarını sağlarız. Müşteriler dünyadaki tüm Apple Store'larda ücretsiz atölyeler aracılığıyla iOS 7 ve yeni aygıtları hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

Fiyatlar ve Bulunma Durumu

iPhone 5s ve iPhone 5c ABD, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Porto Riko, Singapur ve İngiltere'de Apple Online Store, Apple Store'lar ve belirli Apple Yetkili Bayileri aracılığıyla satılmaktadır. iPhone 5s altın rengi, gümüş rengi ve uzay grisi renk seçenekleriyle gelir. iPhone 5c'nin ise mavi, yeşil, pembe, sarı ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. iPhone 5s kılıflarının bej, siyah, mavi, kahverengi, sarı ve (RED), iPhone 5c kılıflarının ise mavi, yeşil, pembe, sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben etmedim yaa :( kötü hissettirme beni. Sadece son zamamlarda internetteki apple dusmanligina degindim :)

Onlar hep olur alışamadın mı daha :D Ben bakmadığım için bilmiyorum senin kadar bunları senden öğreniyorum :D 

Rakamlar ortada hep eleştiri gelsede yok azaldı yok satmıyor falan diye ama öyle değilmiş bunu da buradan öğreniyoruz işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onlar hep olur alışamadın mı daha :D Ben bakmadığım için bilmiyorum senin kadar bunları senden öğreniyorum :D

Rakamlar ortada hep eleştiri gelsede yok azaldı yok satmıyor falan diye ama öyle değilmiş bunu da buradan öğreniyoruz işte :)

9gag.com tavsiye ederim

Cok kullanilmiyor ama 9gag.tv de efsane :) daha deminki video ordan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9gag.com tavsiye ederim

Cok kullanilmiyor ama 9gag.tv de efsane :) daha deminki video ordan

Onu izlemiştim gag'le alakası yok ama. Twitter'da var arada sırada denk geliyorum o yeterli çünkü onların mizahı ile benim mizahım farklı olabiliyor ben bazen anlamıyorum bile o yüzden takip edemiyorum hep

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla forumda heryere baktim birtek burasi mantikli geldi :)

2007 gibi bu ipodu almistim 30 gb kacinci gen onu bilmiyorum ama sarj etsemde ertesi gun acilmiyor benim dusuncem sadece sorun pilde nerde degisdirtebilirim uyguna max 20 liraya canavar gibi alet cunku applein gozbebegi :D

Resim eklendi

Yakup Bakirkoy Dega bilgisayar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla forumda heryere baktim birtek burasi mantikli geldi :)

2007 gibi bu ipodu almistim 30 gb kacinci gen onu bilmiyorum ama sarj etsemde ertesi gun acilmiyor benim dusuncem sadece sorun pilde nerde degisdirtebilirim uyguna max 20 liraya canavar gibi alet cunku applein gozbebegi :D

IMAG2428_zpsdec59633.jpg

Yakup Bakirkoy Dega bilgisayar ?

Telefon açıp sor istersen var mı elinde, arkasında model numarası yazar ver bakayım onları bana :D şarj et içini aç menüsünde hakkında yeri varsa orada da yazar sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon açıp sor istersen var mı elinde, arkasında model numarası yazar ver bakayım onları bana :D şarj et içini aç menüsünde hakkında yeri varsa orada da yazar sanırım

Arkada bi seri numarasi var ama ise yaramaz galiba ancak aksam halledebilirim :)

Serial no: 8K6129UFTXK

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkada bi seri numarasi var ama ise yaramaz galiba ancak aksam halledebilirim :)

Serial no: 8K6129UFTXK

iPod 5th Generation seninki :) şimdi bataryasına bakalım

Buradaki gibi sökebilirsin

http://www.ifixit.com/Guide/Replacing+iPod+5th+Generation+(Video)+Battery/603/1

Buradan da 10 liraya batarya aldın mı tamamdır heralde

http://www.ebay.com/itm/New-OEM-480mah-Battery-Lithium-Ion-for-iPod-Video-30GB-5th-Gen-5G-2-Tool-/290907121144

http://www.ebay.com/bhp/ipod-5th-generation-battery

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende baktim gereçleride icinde kargo falan 15 liraya gelicek adama soriyim bana 20 lira falan derse hic ugrasmam onda yaptiririm :D Yalniz dega bilgisayarin googleda cikan numarasi fax numarasi orda soylemistim duzeltelim dediler hala ayni ariyorum fax hala ulasamadim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende baktim gereçleride icinde kargo falan 15 liraya gelicek adama soriyim bana 20 lira falan derse hic ugrasmam onda yaptiririm :D Yalniz dega bilgisayarin googleda cikan numarasi fax numarasi orda soylemistim duzeltelim dediler hala ayni ariyorum fax hala ulasamadim

beşyüzotuziki 243 34 56 

:yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.