Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple, 10 Eylül Için Özel Etkinlik Duyurdu - Iphone 5S Iphone 5C

Önerilen Mesajlar

Tamam duydum bende ama sadece dış görünüş olarak düşün :)

bence dış görünüşün aynı olmasıda dalga geçilecek bir şey değil en azından bu şekilde. adamların politikası bu bir sene donanımsal yenilik diğer sene hem donanımsal hem kasa yeniliği. diğer markalar model değiştirirken kasa çokmu değişiyor?

kimse kimseye zorla birşey satmıyor dalga geçmek gerekiyorsa alanlarla geçmek lazım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence dış görünüşün aynı olmasıda dalga geçilecek bir şey değil en azından bu şekilde. adamların politikası bu bir sene donanımsal yenilik diğer sene hem donanımsal hem kasa yeniliği. diğer markalar model değiştirirken kasa çokmu değişiyor?

kimse kimseye zorla birşey satmıyor dalga geçmek gerekiyorsa alanlarla geçmek lazım :)

Abi bunlara alıştık artık zaten başarılı olan taklit edilir bu adamlar dalgasında işin zaten izleyenlerin bir çoğu farkında :D eğlen geç yani bunlar dikkate alma hiç :zha: YouTube şakşakları :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D :D Süper değil mi ya :) Yıllardır iPhone fanatiklerine anlatmak istediğimin videosunu yapmışlar :D

Süper değil saçmalamışlar bir kere hepsi aynı diyerek saçmalıyorlar. Sen ne demek istediğini anlamadım bunlar değil ise sana da saçmalıyorsun derim ama şunu unutma tüm sistemler birbirini kovalar tümden değişiklik geçmişin hatasını belirtir eğer geliştirirsen doğruluğunu gösterir. :yeah: Aynı dediği şey'i hangi sistemde farklı diyor atıyorum android'de 3.x ile 4.x arasında ne var 5.x olunca ne bekliyorsun ? 

Araba dilinde örnek var GOLF bu adamlar başarısız olursa köklü değişiklik yok bekleyebilirsin yoksa birşey bekleme ama şöyle bir gerçek var en iyi golf son çıkan golf. :yeah: Yanyana koy hepsi aynı ama değiller.

iphone diline dönelim 4s ve 5 arasında hiç fark yok diyenler var açıp içine baksınlar benzerlik seviyesi %50'yi aşmayacak (benim gördüğüm üzre %30 ancak).Bu donanım kısmı sadece. Yazılım olarak iki tel arasında fark beklemek zaten çocuk işi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süper değil saçmalamışlar bir kere hepsi aynı diyerek saçmalıyorlar. Sen ne demek istediğini anlamadım bunlar değil ise sana da saçmalıyorsun derim ama şunu unutma tüm sistemler birbirini kovalar tümden değişiklik geçmişin hatasını belirtir eğer geliştirirsen doğruluğunu gösterir. :yeah: Aynı dediği şey'i hangi sistemde farklı diyor atıyorum android'de 3.x ile 4.x arasında ne var 5.x olunca ne bekliyorsun ?

Araba dilinde örnek var GOLF bu adamlar başarısız olursa köklü değişiklik yok bekleyebilirsin yoksa birşey bekleme ama şöyle bir gerçek var en iyi golf son çıkan golf. :yeah: Yanyana koy hepsi aynı ama değiller.

iphone diline dönelim 4s ve 5 arasında hiç fark yok diyenler var açıp içine baksınlar benzerlik seviyesi %50'yi aşmayacak (benim gördüğüm üzre %30 ancak).Bu donanım kısmı sadece. Yazılım olarak iki tel arasında fark beklemek zaten çocuk işi olur.

Videoda anlatilan iphone 5'i plastikden ureterek karimizi arttiriyoruz diyor :D Video yillardir varken yeni telefonda video cekimi cok yeniymis gibi tanitiyoruz diyor :D Siz takmissiniz software'e koydugum iki videodada diş tasarimdan bahsediyor. Amerika iphonenun tasarimindan sıkılmis artik :) Hic birsey kusursuz olamaz iphoneda kusursuz degil. Iphone 2gden beri telefon ic dis ayni goruntu olarak. Şuan Focus 2 ve 3 focus 1le ayni tasarimda ciksa sadece motor sanziman yuruyen degisse naparsin ? Alirmisin focus :yeah:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Videoda anlatilan iphone 5'i plastikden ureterek karimizi arttiriyoruz diyor :D Video yillardir varken yeni telefonda video cekimi cok yeniymis gibi tanitiyoruz diyor :D Siz takmissiniz software'e koydugum iki videodada diş tasarimdan bahsediyor. Amerika iphonenun tasarimindan sıkılmis artik :) Hic birsey kusursuz olamaz iphoneda kusursuz degil. Iphone 2gden beri telefon ic dis ayni goruntu olarak. Şuan Focus 2 ve 3 focus 1le ayni tasarimda ciksa sadece motor sanziman yuruyen degisse naparsin ? Alirmisin focus :yeah:

plastik olayını direk geçiyorum dediğim gibi kimseye zorla satmıyorlar.

video çekiminde slo-mo iphone için yeniliktir diğerlerinde varmı, varsa 120 fps varmı bilmiyorum.

tasarım konusuna gelince diğerleri ne kadar değişiyorsa iphone da okadar değişiyor. nasıl bir değişim bekliyorsun bunu anlamıyorum? araba yanlış bir örnek bence -ki golf değişmeden çıkıyo ve deli gibi satıyor- milyarlarca tasarım unsuru var arabada, telefon öyle değil bir kutu önün ekran bi tuş arkaya kamera bunun neyini ne kadar değiştirceksin. ha diyorsan ki S modelleri aynı onada daha önce cevap vermiştim.

pardon yahu bayağı değişikmiş :D

Samsung-Galaxy-S4-vs-S3-e1363423577399.j

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse sende haklısın :)

Amerikalıyı canlı canlı görüp konuştun mu?

Sosyal medyaya göre tayip yerin dibinde olmalı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben burdan sağ çıkamam kaciyorum :) Son birsey insanlar biraz benim gibi dusunmese parodyleri cekilmez. Ornek miley cyrus :D youtube onun parodyleriyle dolu :D

Piyasayı takip eden birisi değilim, atıyorum samsung için yokmu böyle videolar, yoksa bu tamamen apple düşmanlığı varsa genel saçmalıktır :)

64 bit cpuya laf söyleyebilen varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben burdan sağ çıkamam kaciyorum :) Son birsey insanlar biraz benim gibi dusunmese parodyleri cekilmez. Ornek miley cyrus :D youtube onun parodyleriyle dolu :D

Başarının taklidi yapılır ayrıca bunlar mizah amerikalıyı eksik tanıma ama lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela kapasitif dokunmatik ekran gibi app store gibi.

Cahilliğimi bağışla ne var bunlarda anlamadım. Bir eksiklik hissetmiyorum hele app yönünde :D sen bence fazla içine girmek istemeden uzak kalıyorsun.

Paraya takılıyorsun da bu videoyu hazırlayanlar ve youtube'daki adam bunlar yüzünden mi yapıyor :D  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cahilliğimi bağışla ne var bunlarda anlamadım. Bir eksiklik hissetmiyorum hele app yönünde :D sen bence fazla içine girmek istemeden uzak kalıyorsun.

Paraya takılıyorsun da bu videoyu hazırlayanlar ve youtube'daki adam bunlar yüzünden mi yapıyor :D

Hayir dedigim ilk kapasitif ekran ve ilk app olayi appledan cikti yanlis mi biliyorum ?

Hatta hatirliyorum ben dokunmatik nokia almistim millete iphone gibi dokunmatigi derdim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayir dedigim ilk kapasitif ekran ve ilk app olayi appledan cikti yanlis mi biliyorum ?

Hatta hatirliyorum ben dokunmatik nokia almistim millete iphone gibi dokunmatigi derdim :)

Apple'ın politikası hatasız üretim bugüne kadar bir konuda mıçtılar o da MAPS. Google ile yarışmak zor zaten ama yapmak isterlerse yaparlar zamanla.

Diğer herhangi konuda başarız olduğunu düşünmüyorum yani demek istediğim şey; eksik olarak uygulama ve özellik sunmuyor. Yarım yamalak iş yok

Örnek çoklu çekim video 120 fps bunun birini i5'e de koymuş ama  5s deki gibi çalışmıyor yavaş haliyle bunu önceden sunabilirdin demek saçma... Anlatabildim mi birşeyi geç tanıtması bunu o zaman yapamadığı anlamına gelebilir münferit örnekler dışında tabi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.