Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Çıkmazı

Emrah Karaalan

Önerilen Mesajlar

Şahsen bugüne kadar milletin ürküp yanaşamadığı 3 tane 1.6 Eb kullandım ve hepside satıldı gitti.Şu an kafama göre fiyatı abartıya gitmeyen ne şiş ne kebap misali temiz bir tane daha da bulsam gözümü kırpmadan alırım.Elbette herkesin zevki bir olamaz fakat eğer ki bir araç bana hitap ediyorsa, kriterlerimi karşılıyorsa bence en güzeli odur. .@Fatih Mehmet USLU, arkadaşımızın 1.0 eb aracını kullandığım zaman gerçekten 1.6 eb kullanan biri olarak çok keyif almıştım, şahsen tavsiye ederim.Piyasa kaygısı taşıyarak araç alacaksanız işin içinden çıkamazsınız zira her markanın, her modelin artıları, eksileri olduğu gibi beğeneni, beğenmeyeni de vardır.Bu yazdıklarımı kısaca özetleyen ''Her topalın bir kör alıcısı vardır'' atasözünü hatırlatmak isterim... Gerçi bundan her niyete pay kesenler olabilir ama yanlış yere gitmesin diye yazıyorum, bugün Türkiye'de şahsen beğenmediğim ama yine de gayet rahat satılan araçlar var.Bana göre onların aldıkları topal, kendileri kör onlara göre ise ben kör,  aldığım topal. :D Bence beğendiğiniz olsun, alırken kasılmayın, kullanırken zevk alın, satarken de ya nasip deyin gitsin. ;)

Nihat Abukan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlarım o kadar araştırdım karar vereceğim ama halen daha bana bu motorun motorsiklet motoru olduğunu ve çok sıkıntı yaşayacağımı söyleyenler var. İşin içinden çıkamıyorum. Yığınla performans videosu izledim ama çevremdeki ön yargıyı kıramadım. Ne yapmalıyım sizce.

bilgi sahibi olmak > fikir sahibi olmak> hissiyat sahibi olmak

Bu aşamalardan birisini atlarsanız hepsinde yanılırsınız ve bu işin temeli bilgi sahibi olmak. oda firmanın internet sitesinde var

Aynı donanımda,4k

güç:Nm                        fiyat

1- 1,6 atmosferik           158                         46.100

2- 1,0 ecoboost             170                         48.620

3- 1,6 tdci 95 lik .          230                          58.520

buradan çıkan şudur 1,0 ecoboost fiyat ve güç bakımından bu 3 araç arasında ortadadır. 95 lik Dizel ile arasındaki 10bin tl farkı vermek istemiyorsanız en mantıklı seçim1,0 ecoboost gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.