Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Çıkmazı

Emrah Karaalan

Önerilen Mesajlar

Dostlarım o kadar araştırdım karar vereceğim ama halen daha bana bu motorun motorsiklet motoru olduğunu ve çok sıkıntı yaşayacağımı söyleyenler var. İşin içinden çıkamıyorum. Yığınla performans videosu izledim ama çevremdeki ön yargıyı kıramadım. Ne yapmalıyım sizce.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlarım o kadar araştırdım karar vereceğim ama halen daha bana bu motorun motorsiklet motoru olduğunu ve çok sıkıntı yaşayacağımı söyleyenler var. İşin içinden çıkamıyorum. Yığınla performans videosu izledim ama çevremdeki ön yargıyı kıramadım. Ne yapmalıyım sizce.

Arabayı sen alıyorsun. Onlar almıyor ki niye herkese sorarsınız :) Test edin beğeniyorsanız alın buradaki kimseyi dinlemeyin :) İçinizi dinleyin :yeah: Sonra ah vah olmasın..

Nacizane

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anca konuşuyor millet. O tork fakiri 1.6 atmosferiklere toz yutturur. Bunu diyenler kaç defa sürdüle acaba bu aracı?

Sürdün mü hiç 1.6 len aradaki fark torkun alındığı yer 1.6 güçsüz değil. Ehliyet alınca tekrar yaz :yeah: 

Ayrıca bu tür eylem ve söylemlere devam edersen okulun başlamasını beklemeyeceğim.Son uyarım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.