Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'u Satıp Punto Almak?

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

Ben de şu anda dizel focus Tit.X var. Biraz nakite ihtiyacım var ama çok da sıkışık değilim açıkçası. Fazla geniş bir ailemiz olmadığı için ise açılır tavanlı dizel punto evo düşünüyorum. Bagaj ve arka koltuklar genellikle kullanılmıyor o yüzden sınıf küçülteyim diyorum hem nakit para girişi olur hemde yakıt ve vergi avantajı sağlarım diye düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz merak ettim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabiri caizse attan inip eşeğe binmiş olacaksınız. Bu durum sizin için önemli değilse focustan sonra punto bana zevk verebilir diyorsan. Değiştir.

Ama maddi durumunuz işin içinden çıkılamaacak gibi değilse eğer bence focustan vazgeçmeyin derim.

Ayrıca dizel punto 1,3 mj motora sahip olmasına rağmen ş.içinde focustan daha çok yakıt tüketecektir. Uzun yolda 90 km/h sabit hızla aynı yakıtı yakar. 120-130 la gitmeye kalkarsan mazotu sömürür.

Karar senin yinede.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakıt avantajı ne kadar olur bilmiyorum o kullanım tarzınıza bağlı da sürüş karakteristiği olarak çok ekstra bir beklentiniz yoksa gayet mantıklı.

Belirtildiği gibi Punto üzerinde en bilgilimiz olan Ozan somut bilgi verip ve karşılaştırma yapacaktır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende diyorum niye kulaklarım çınlıyor :D

öncelikle multijet konusunda pek bilgili değilim ne yakar ne eder ama mertol abinin değerlerine bakınca yakmıyor resmen kokluyor :)

genel olarak tabiki aradaki sınıf farkını hissettirecektir ama ben buna kesinlikle attan inip eşeğe binmek demem iyi bir attan biraz daha kötü bir ata geçiş diyebiliriz :D

amaç nakit para olduğundan son derece mantıklı bir değişim olur skydome açıldımı diğer olumsuzluklar unutulur :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Ercan, madem maddi sıkışıklık var; o halde iyisinden bir Şahin de iş görür. Olur mu hiç yahu, Focustan inilip başka arabaya binilir mi!

"Dur diyeydim,gitme diyeydim..."

Ayhan C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Ercan, madem maddi sıkışıklık var; o halde iyisinden bir Şahin de iş görür. Olur mu hiç yahu, Focustan inilip başka arabaya binilir mi!

"Dur diyeydim,gitme diyeydim..."

Kuş serisi iyidir. Al 3 milyara 1 milyar masraf et al sana araba eşek gibi bin. Acs var Asd fren var Tempra motoru var. Arkadan itiş hem de yanı da var. :D:zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durum o kadar sıkışık değil. Ama beyaz skydomlu bir punto evo ??? O kadar aratır mı gerçekten? Yoksa biraz fanatiklik mi var. Tamam sınıf farkı ve çekiş olarak illaki aratır ama puntonun donanımı mesela daha fazla? Çevremde bulsam bir deneyip öğreneceğim ama yok ki. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.