Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 yakıt tuketimi

Deniz Turan

Önerilen Mesajlar

Anca düştü derken ?

Yol bilgisayarı sıfırlayıp öyle bakın ş.dışı değerlerinize..

Ş.içş tüketimini ş.dışı ile karma yapmak için eşit mesafeleri alıp ölçmeniz lazım..Yani eğer böyle yapmıyorsanız değerlendirmeniz hatalı..

Aynı aracınızdan burda birçok kişide var..İmkanı yok 9.5 olmasına

galiba karma tüketim gösterdi tşk
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anca düştü derken ?

Yol bilgisayarı sıfırlayıp öyle bakın ş.dışı değerlerinize..

Ş.içş tüketimini ş.dışı ile karma yapmak için eşit mesafeleri alıp ölçmeniz lazım..Yani eğer böyle yapmıyorsanız değerlendirmeniz hatalı..

Aynı aracınızdan burda birçok kişide var..İmkanı yok 9.5 olmasına

birde rica etsem sıfırlama işini anlatsan
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

emrah direksiyonun solundakı okey tusunua basılı tutarak sıfırlayabılırsın ve bunu yaparken kmyı ayrı yakıt tuketımı degerlerını ayrı ayrı sıfırlaman gerekıyor aynı işlemle
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüketim kısmına gelen menü tuşuna basılı tut..Detaylı bilgi için kitapçığı kontrol ediniz..

Ayrıca üyelik olarak kalıcıysanız :P lütfen profil bilgilerinizi tamamlayınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu 9.7 lt dizel araçlamı? Ben benzinli mondeo ile şehiriçinde o yakıtı tüketmiyorum yahu? Hadi Bora araba kullanmayı bilmiyor onu anladıkta bu nedir? :)

Benzinli otomatik ayrıca ş.içi verisini sıfırlamamış, üstüne eklenmiş hali yani!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

emrah direksiyonun solundakı okey tusunua basılı tutarak sıfırlayabılırsın ve bunu yaparken kmyı ayrı yakıt tuketımı degerlerını ayrı ayrı sıfırlaman gerekıyor aynı işlemle

tsk ben sadece basıyormuşum, basılı tutmam gerekiyormuş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracım 2800 km de şehir içi ağırlıklı ortalamam 6.6 civarı dün uzun yol yaptım şehir dışı ortalamamı 4.7 ye kadar düştü ama 110 civarı gidersem tabi fazla dayanamadım hızlanınca 5.3 ortalama ile yolu bitirdim toplam 800 km uzun yolda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.