Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Alıcam Sizce Fiyatı Nasıl?

Abdullah Solhan

Önerilen Mesajlar

s.a arkadaşlar 2010 1.6tdci titanium focu 107 binde tramerde 2 bin tl hasar kaydı var başka da bir şey gözükmüyor.birde kaskosu yokken kaza olmuş ön kaput sol ön çamurluk şoför kapısı değişmiş arka sol kapı ve tavanın uc kısmındada lokal boya var.araçta sadece sonruof vve star stop yok geri kalanı full adam arabayı 44 bine almış 10 bin kazadan dolayı masraf yapmış.beyoğlunda tanıdık bir esnaf arkadaş satmak istediğini öğrendim bana 25.500 e bıraktı sizce nsl.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısınız ama titaniumların çekme belgeli ve hasarlı durumda olanlarına o paradan fazlasını istiyorlar.fazla param olmadığı için hasarlı bakıyordum trendler 22 civarında collectionlar 24 25 titaniumlar 26 ile 28 arası satılıyor.ayrıca bundan önceki aracımda 2009 toyota auris kazalı almıştım yaptırdım bindim çok memnumdum.bence düzgün yapıldıktan sonra sorun yokta fiyat nasıl sizce uyuguun değilmi fiyat o0larak düşüncelerinizi alırsam o model o pakette bir araba o fiyata nasıldır. sonucta alıp satmıyacam binmek için alıyorum çok uzun yolda yapmıyorum sehir içi.şimdiden hepinize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aslında kişisel tercih meselesi fiyat için yorum yapamam. Elbette bütçelerimiz sabit oluyor  ama daha düşük model veya az donanımlı araç alır büyük kazalı araca bulaşmazdım. Tercihtir saygı duyarım ama ufak tefek hasar hariç bu tür bir araç her zaman sizi üzme potansiyeli taşır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısınız hepinize ayrı ayır teşekür ederim.tavsiyeleriniz için galeriye gittik 26 milyar verdi arabaya adam tanıdık olduğu içib o fiyata düştü büyük ihtimalle alırım.motorunu kendi ustama gösterdim motorda hiç sorun yok gayet iyi onunda etkisi oldu bende alınca fotolarını yüklerim.tekrar dan ilginiz için teşekkürler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aslında kişisel tercih meselesi fiyat için yorum yapamam. Elbette bütçelerimiz sabit oluyor  ama daha düşük model veya az donanımlı araç alır büyük kazalı araca bulaşmazdım. Tercihtir saygı duyarım ama ufak tefek hasar hariç bu tür bir araç her zaman sizi üzme potansiyeli taşır. 

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dediğim satmaktan ziyade uzun süreli binmek için alıcam az önce yine baktım bir tane titanyum var çekme belgeli yani pert linki atıyorum çok yüksek ben uyguna aldığımı düşünüyorum bu ilanlardan sonrqa.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-satisa-hazir__2011-ford-focus-1.6-tdi-titanium-133751702/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-aydinlar-otomotiv-den-2011-ford-focus-1.6-tdci-titanium-133723711/detay

2. ilandaki benim aldığımın kazası ile aynı artısı olarak hasar kaydı yok ki bu kaskoda çok avantajlı artı yapılmış durumda.benide çeken o oldu.

Kafanıza yattıysa problem yok. Hayırlısı olsun.

teşekkür ederim yattı yattı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.