Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Alıcam Sizce Fiyatı Nasıl?

Abdullah Solhan

Önerilen Mesajlar

kazayı geçen sene yapmıştı fotoları mevcut değil malesef, maksimum sınırım 25 benzinli temizleride 30 dan aşağı değil ki 2010 modellerin. çok araştırdım bir aydır bakıyorum ama ya piyasa çok yüksek yada benim bütçem düşü:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kazayı geçen sene yapmıştı fotoları mevcut değil malesef, maksimum sınırım 25 benzinli temizleride 30 dan aşağı değil ki 2010 modellerin. çok araştırdım bir aydır bakıyorum ama ya piyasa çok yüksek yada benim bütçem düşü:)

Ghia benzinli bulunabilir o civarlarda

işyerim taksimde ben kayaşehir de oturuyorum ortalama günlük 100 km

mecbur dizel

Lpg olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lpg olur aslında ama manuel ve sedan olması lazım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2010-model-focus-1.6-hb-collection-27-bin-tl-132923524/detay

ilanın açıklamasını okursan benim alacağım arabanın aynısı buna olmuş benzinli ttitanium değil ama daha fazla para istiyor ben arabayı piyasanın 15 milyar altına alıyyorum.tanıdık ve ya bildiğiniz benzinli fozus varsa 25 e falan sedan ve manuel olmak kaydıyla boyasız neden olmasın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lpg olur aslında ama manuel ve sedan olması lazım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2010-model-focus-1.6-hb-collection-27-bin-tl-132923524/detay

ilanın açıklamasını okursan benim alacağım arabanın aynısı buna olmuş benzinli ttitanium değil ama daha fazla para istiyor ben arabayı piyasanın 15 milyar altına alıyyorum.tanıdık ve ya bildiğiniz benzinli fozus varsa 25 e falan sedan ve manuel olmak kaydıyla boyasız neden olmasın?

25 e alacağınız benzinli f2 ghia olmaz. Olurda çizikten ötürü boyası falan olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kısmet nasip dediğin gibi hayırlısı olsunda kaza bela görmeyelim gerisi ayağımız yerden kesilsin.istanbulda olmuyor arabasız.ama işte benim maddiyatımada açıkççası temizi yetmiyor artık bir 2 3 sene sonra :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaporta ile ilgili sorunlar doğru düzgün giderilmiş ise ve hızla paraya çevirme gereksinimi yoksa gerekli kontrolleri yaptırdıktan sonra az paraya çok araba alabilmek için bir yöntem sizinkisi. 

Bence kabul edilebilir bir rakam.

Bununla beraber sahibinden.com'daki istenen fiyatlara pek bakmamak lazım, istenen değil verilen önemli çünkü.

Düzgün bir ekspertiz yapıldı ise, yürüyen ve motorda sorun yoksa, galerici oyunun bir parçası değilse hayırlısı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 tane ustanın elinden geçirdim aracı hepside samami olduğum ustalar motorunda sorun yok dediler sadece kaportası sıkıntı değişen var işte boyanan var onun dışında bir şey yok yürüyen falanda sorunsuz o yüzden bende sizin gibi değerli insanlardan bu fiyat nsl diye sordum çünkü ilk defa ford alıyorum.

hepinize cevaplarınız için teşkr ederim...:)

not)galerici rastgele götürdüm araba bir gün bende kaldı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.