Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Focus 3 Style Esp Tcs Aynı ışık Mı?

Enes Duman

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
28 July 2013 - 19:24 tarihinde, Çağatay G. yazdı:

Abi bundan var ama 2 tane var biri diğerine göre daha değişik ama gösterge olarak ikiside kayan araba o kafamı karıştırdı işte. Menüden ayarlara baktıgımda Çekiş kontrol ve safety diye bişey yazıyor 2 side işaretli arabada.

Doğru iki tane kayan araba olması lazım. Aşağıdaki resimde göreceksin...

Kontağı açtığında altında yazı olmayan üstteki kayan araba ışığının kısa bir süre yanıp sönmesi lazım.

Sonra da TCS veya ESP devreye girdiğinde kısa kısa yanacaktır.

Alttaki ise TCS devre dışı edildiğinde sürekli yanar ve TCS OFF mesajını gözüne sokar.

YBLED.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aramalarda 2011 modeli ile ilgili esp sonuçları yok aklıma geldi aslında merak ettim sordum daha tatmin edici bi cevabınız varsa duymak isterim :)

Yol Bilgisayarına bakın, tcs kapatma varsa esp vardır.

Kontağı çevirirken ESP lambası yanıyorsa vardır.

Stlye-Plus kapet ise kesin vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ESP olduğunu bildiğim halde ışığı yakmayı daha düne kadar becerememiştim  ^_^  u dönüşü kavşağa girip son anda dönmekten vazgeçince esp' nin ne kıymetli birşey olduğunu anladım bizzat ışığını yaktı tamam dedim çalışıyor sıkıntı yok

Hasan Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
26 July 2013 - 10:08 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Abi bundan var ama 2 tane var biri diğerine göre daha değişik ama gösterge olarak ikiside kayan araba o kafamı karıştırdı işte. Menüden ayarlara baktıgımda Çekiş kontrol ve safety diye bişey yazıyor 2 side işaretli arabada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
28 July 2013 - 23:04 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Doğru iki tane kayan araba olması lazım. Aşağıdaki resimde göreceksin...

Kontağı açtığında altında yazı olmayan üstteki kayan araba ışığının kısa bir süre yanıp sönmesi lazım.

Sonra da TCS veya ESP devreye girdiğinde kısa kısa yanacaktır.

Alttaki ise TCS devre dışı edildiğinde sürekli yanar ve TCS OFF mesajını gözüne sokar.

Göstergelerdeki ledler ne güzel ya. Kımıl kımıl. (Cem yılmaz sesiyle okuyun Son cümleyi :D )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.