Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.6Tdci Style Plus Ve Focus 1.6 Tdci Titanium +Smart Paket Incelemesi

Burak EKİCİ

Önerilen Mesajlar

Haber vermeksizin katalogda değişiklik hakları var. O ayrı konu da :) video değil.  üst bölümü tamamen gösterecek fotoğraf eklermisiniz (gündüz çekilmiş)

Buyrun foto arkadaşlar;

30sx.jpg

Delikli gözüken yerlerde sensör var imiş servisin dediğine göre alarmmış yani lamba vs yok.

Edit: Fotoğraf eklendi.

Hasan Şahin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alarm eklendi mi acaba. Aracı kitleyin camları açık halde sonra 40 sn bekleyip elinizi içeri sokun veya arabadan inmeden bekleyip hareket edin çalacak mı birde şase numaranızı bana özelden atar mısınız? Ruhsatta veya dışardan bakınca ön cam da Yok gibi duruyor submarine... Aşağıdan görmek isterdim ama belli gibi yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alarm eklendi mi acaba. Aracı kitleyin camları açık halde sonra 40 sn bekleyip elinizi içeri sokun veya arabadan inmeden bekleyip hareket edin çalacak mı birde şase numaranızı bana özelden atar mısınız? Ruhsatta veya dışardan bakınca ön cam da Yok gibi duruyor submarine... Aşağıdan görmek isterdim ama belli gibi yok.

kesinlike yok submarine yanmıyor, yanacak bir lambasıda yok, yol bilgisayarında bununla alakalı bir menüde yok velhasılı kelam kaldırılmış submarine hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet dediğim gibi benim araçta da yok. Hayır tamam belki yerleşim sebebiyle belki göz alabilir ama araba siyah gece iyiden iyiye içerde bir arayacaksam okuma ışığını açıyorum. O daha kötü yapıyor en azından içe gömmeli LED yapsaydılar bir şey olmazdı maliyetide galiba 60 cent artardı. :) bir de ışıkların lümen gücünü ayarlayabilseydik keşke şuan kırmızı var ama sanki yok gibi. Siyah renk üzerine kırmızı renk acayip ölü kalıyor. Passat araçta beyaz LED vardı ayak aydınlatmasında ve lümen gücünü de ayarlayabiliyorduk. Gece yere bir şey düşününce de çok işe yarıyor.

Valla onu bunu bilmiyorum ama Ford öyle bir paket listesi çıkartıyor ki insan belli bir noktadan sonra karıştırıyor. Hoş ful araba da 70.000 TL yi geçiyor o para da bu arabaya verilir mi tartışılır.

Aracın eksikleri ve bence mühendislik hataları çok daha önce de yazmıştım. Sedan arabaların bagajı geniş olsada bagaja bir şey koymak ölüm çünkü kapağın girişi çok dar mesela.

Ayrıca bu araçta gördüğüm 1 2 iyi şey daha var style plusa göre.

1) arka tarafa tutunma kolu koymuşlar styleda sadece önlerde vardı bir de arka tarafa yerde yazmamışlardı yani daha sonra alıp takayım diye bir şeyde söz konusu değildi.

2) arka okuma lambaları ön tarafa bağımlı idi, onu bağımsız yapmışlar styleda tek tuş ile bütün arabanın içine bir huşu iniyordu :)

3) sync Sony radyoya alışamadım eskisi daha kullanışlıydı sanki. Radyo geçişlerim bile bir ömür alıyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mutsuz olacak bir şey ararsanız her marka ve modelde bulursunuz, elinizdekilerin tadını çıkarın ve boş verin şikayet etmeyi.

Muhakkak ki öyle ama siz zannediyor musunuz Ford bunları göz önünde bulundurmuyor?

Öyle olsaydı en basitinden usb ve Aux girişlerini konsol önüne almazlardı.

Bunun gibi forum siteleri ve müşteri yorumlarını her firma göz önüne alır ve ona göre üretim bantlarında ufak değişikliklere giderler. Bu sadece otomotiv sektöründe değil her konuda böyledir. Mutsuzlukla alakası olan bir şey değil benim gözüme gelen şeyleri söylerim ona bakılacak olursa herkesin boşanması gerekirdi, herkesin işinden istifa etmesi gerekirdi :)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhakkak ki öyle ama siz zannediyor musunuz Ford bunları göz önünde bulundurmuyor?

Öyle olsaydı en basitinden usb ve Aux girişlerini konsol önüne almazlardı.

Bunun gibi forum siteleri ve müşteri yorumlarını her firma göz önüne alır ve ona göre üretim bantlarında ufak değişikliklere giderler. Bu sadece otomotiv sektöründe değil her konuda böyledir. Mutsuzlukla alakası olan bir şey değil benim gözüme gelen şeyleri söylerim ona bakılacak olursa herkesin boşanması gerekirdi, herkesin işinden istifa etmesi gerekirdi :)  

Ben şöyle söylüyim 2004'den beri aux usb olayı torpido da

2008 de mankyaj yedi yine aynı yerde çıktı

2011 de kasa değişti yine aynı yerde çıktı 

Şimdi ise SYNC olayı ile bu bölüme alındı ona hazırlık :) ehe

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben şöyle söylüyim 2004'den beri aux usb olayı torpido da

2008 de mankyaj yedi yine aynı yerde çıktı

2011 de kasa değişti yine aynı yerde çıktı

Şimdi ise SYNC olayı ile bu bölüme alındı ona hazırlık :) ehe

Sync eski köye yeni adet getirdi. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.