Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 - 2012 Direksiyon Yıpranması...

Onur Atalay

Soru

Merhabalar,

33.000 Km'de 2012 Focus III aracımın direksiyonunda parlama , beyazlama oldu.

Arkas Ford İZMİR'e gittiğim'de kronik bir problem yok, elinizin terinden veya kullanılan temizleme araçlarından olmuş olabilir denerek değişime yanaşmadılar.

Bu durumda ne yapabilirim, Deri direksiyon olsa anlayacağım ama 33.000 KM'de ki yılını doldurmamış bir aracın plastik direksiyonunda nasıl yıpranma oluyor anlamadım ?

Desteğinizi rica ederim....

q7wtv.jpg

q7wyy.jpg

q7x3b.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim direksiyon -çok kullanılmadığından olsa gerek- henüz aşınmadı ama kalitesinden midir malzemesinden midir sürekli elimin deri parçaları yapışıp kalıyor üstüne ve silince geçmiyor üstelik. Tırnakla çıkartmak gerekiyor. Deri direksiyon kaça patlıyor -servis ya da dışarıda-, sormuş olan var mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

malesef değiştirmiyorlar aynısı bendede başladı

Umarım istediğin gibi sonuçlanır...

malesef değiştirmiyorlar aynısı bendede başladı

Arkadaşlar direksiyon garantiden değişiyor, siparişi verildi.

ARKAS Ford elinde yok bi 20 güne kadar değişimi gerçekleşeceğini söylediler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bende de başladı 20.000 de genelde sağ elle kullanıyorum aracı ama sol alt köşe beyazladı. hakkaten dandikmiş. orta hattan dikkatlice iç orta hatta baktığımda farklı renkte ve kalitede iki parçadan olusuyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Deri kaplı versiyon ile değişin direksiyonları.Plastik şeyden ne kadar kalite bekliyorsunuz bunun deri opsiyonu boşuna yok elbet :)

Basit düşünelim

Ne alakası var yahu puntonun direksiyonu tas gibi duruyor. Hoş onunda derileri bu tıp sorunlar çıkarmıştı :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Her direksiyon yıpranır ama bir-iki senelik ve garanti süresi içindeki normal kullanılmış bir direksiyondaki yıpranmaları materyal ne olursa olsun mazur görmek mümkün değil, üretim hatasıdır ve değişim gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.