Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nasiol Glasshield Nano Uygulaması

Önerilen Mesajlar

1 ay önce yapmıştım hiç denememiştim. Dün uzun yoldayken Kastamonu yakınlarında yağmur bastırmasıyla farkettim. Diğer araçlar en hızlı şekilde silecekleri çalıştırıyordu, Ben hiç çalıştırmadan daha rahat kullandım...

videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=2wH3reyCl-o&feature=youtu.be

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silecek çalışsa bu kadar başarılı temiz kalmaz cam :)) mükemmel bir ürünmüş. Birçok yağmur kaydırıcı gördüm ama bir ay sonra bile bu denli olanı görmedim. Tüm kaportaya uygulasam mı toz için :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ürün güzelmiş ama asıl kışın soğuktaki performansına bakmak lazım..

silecekler sertleşince silerken gıcırdayacak mı?

belki su yine akıp gidecek ama daha yoğun yağmurda, silme işleminde, silecekler öterse sevmem..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silecek çalışsa bu kadar başarılı temiz kalmaz cam :)) mükemmel bir ürünmüş. Birçok yağmur kaydırıcı gördüm ama bir ay sonra bile bu denli olanı görmedim. Tüm kaportaya uygulasam mı toz için :)

Kaporta ve plastik icin zr53 var
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ürün güzelmiş ama asıl kışın soğuktaki performansına bakmak lazım..

silecekler sertleşince silerken gıcırdayacak mı?

belki su yine akıp gidecek ama daha yoğun yağmurda, silme işleminde, silecekler öterse sevmem..

Yani kış performansını bilmiyorum,Ama yagmur videoda belli olmuyor ama çok şiddetli idi, geçiçi çok hızlı yağmurlandı hani yerler hemen hemen 5 cm birikintiler oluştu,diğer araçlar en üst hızda silecekleri çalıştırıyordu.

Gıcırdama için sileceklere birebir, plastik gıcırtısını alacağım çok övüyorlar hepsi burada bir kaç ürün biriksin diye bekliyorum

süpermiş kaç paraya mal oldu bu işlem :)

15 Tl http://www.modacar.com.tr/urun/nasiol%E2%84%A2-glasshield%E2%84%A2-nano-2-yil-yagmur-kaydirici-cam-koruma-09n030.aspx

şişe çok küçük ama 2 defa yetecek kadar çıkıyor, sallamamıştım ben dikkatle ve az yapsam daha çok yapabilir, tüm camlara uyguladım ayna dahil,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani kış performansını bilmiyorum,Ama yagmur videoda belli olmuyor ama çok şiddetli idi, geçiçi çok hızlı yağmurlandı hani yerler hemen hemen 5 cm birikintiler oluştu,diğer araçlar en üst hızda silecekleri çalıştırıyordu.

Gıcırdama için sileceklere birebir, plastik gıcırtısını alacağım çok övüyorlar hepsi burada bir kaç ürün biriksin diye bekliyorum

15 Tl http://www.modacar.com.tr/urun/nasiol%E2%84%A2-glasshield%E2%84%A2-nano-2-yil-yagmur-kaydirici-cam-koruma-09n030.aspx

şişe çok küçük ama 2 defa yetecek kadar çıkıyor, sallamamıştım ben dikkatle ve az yapsam daha çok yapabilir, tüm camlara uyguladım ayna dahil

sadece ön cama yapsam 3-4 defa çıkartıcak o zaman :) alıyorum bir şişe kışın çok lazım olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece ön cama yapsam 3-4 defa çıkartıcak o zaman :) alıyorum bir şişe kışın çok lazım olur :)

Rahat çıkar bence, kışın donma da filan sileceğe birşey yapar mı bilmem,Yalnız yağmurda sürmesi izlemesi çok zevkli :)

Yaparken silecekleri havaya kaldırmayı unutmayın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynalar ve tüm camlara yapmıştım, sanırım kalanla bir ön cam daha yapılır.

bu tür ürünler kışın buhu olayı çok yapıyor. bende kendi aracımda glass guard kullanıyorum çok memnunum..

buğunun bununla ilgili olabileceğini düşünmüyorum fiziksel olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.